Filtr

Cena

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Kolory

Brak możliwości wyboru

Materac

Brak możliwości wyboru

Kategorie

Ławy i ławostoły

Ławy i ławostoły do salonu

AMDK oferuje szeroką gamę unikalnych i nowoczesnych ław i ławostołów do salonu. Świetnie uzupełnią one każdy zestaw meblowy. Ich wysoka jakość oraz design gwarantują, że meble te zostaną zauważone w każdym wnętrzu. Z kolei skrupulatny wybór polskich producentów gwarantuje, że nasze produkty są wyjątkowo solidne. Co ostatecznie pozwala dostarczać nam meble, z których będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat.

Kształt ław i ławostołów

Jadalnia, kuchnia oraz salon we współczesnej architekturze często są przestrzeniami otwartymi. Wpływa to także na wymagania stawiane meblom. Muszą one oferować zarówno wysoką jakość, jak i komfort użytkowania. Przez co współczesne projekty są przede wszystkim praktyczne. Nie oznacza to jednak, że muszą być nudne.

Designerskie modele jak Osaka, są idealne do przyciągnięcia uwagi i stworzenia punktu centralnego w salonie. Z kolei wraz z rosnącą, skandynawską estetyką wnętrz możemy pomóc Ci w realizacji tego stylu poprzez takie projekty jak Amber. Takie meble z szufladami i półkami maksymalizują przestrzeń do przechowywania i utrzymują porządek w salonie. Dlatego, jeśli masz mały pokój i chcesz wykorzystać, każdy obszar wybierz konstrukcje z takimi dodatkami. Innym z modeli oferujących taką możliwość jest Primo (PL107).

Przeglądając tę kategorię zauważysz, że możesz wybierać spośród różnych kształtów. Wybierz owalny lub prostokątny stolik w mniejszym pokoju. Z kolei, jeśli masz dużą przestrzeń do wykorzystania, możesz wybrać kształt kwadratowy. Owalne ławy są również najbardziej przyjazne dla dzieci. Z racji tego, że nie mają ostrych krawędzi.

Elastyczność pod względem wymiarów i konstrukcji ław i ławostołów

W ofercie AMDK możesz aktualnie wybierać spośród oferty 54 projektów ław i ławostołów. Oferujemy różne wymiary i konstrukcje. Taka różnorodność oferty gwarantuje, że z pewnością znajdziesz mebel w wymaganych przez siebie kryteriach.

Wymiary wybierz zgodnie z wielkością salonu. Co więcej rozmiary powinny być zsynchronizowane z innymi elementami wnętrza. Odgrywa to ważną rolę w tym, jak mebel będzie prezentował się w danym salonie.

Przydatną dla Ciebie wskazówką może być również to, aby pozostawić około 45 centymetrów między ławą lub ławostołem a siedziskiem. W ten sposób nie utrudnisz swobodnego poruszania się. Natomiast długość narożnika czy też kanapy powinna być z reguły dłuższa.

Ponadto możesz łączyć je z wieloma innymi meblami z naszej oferty. Kupując wszystkie elementy z jednego systemu, możesz uzyskać pięknie skoordynowany salon.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą kolekcją. Z kolei inspiracje znajdziesz na naszym blogu (https://www.amdk.pl/blog).