Półki inne

Filtry
Wybrane filtry
Usuń wszystkie
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
141 cm
154 cm
Wysokość Filtruj
21 cm
34 cm
Głębokość Filtruj
23 cm
45 cm
Kategorie

Jest 1 produkt.

Półka to element wyposażenia wnętrz, który pełni podwójną funkcję. Nie dość, że zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy, to na dodatek sprawdza się jako ozdoba. Bogaty wybór półek, ich kształtów i kolorów sprawia, że każdy z nas bez problemu wybierze model idealnie dopasowany do własnych potrzeb, gustu oraz stylu wnętrza.

Modne półki wiszące

Półki wiszące to znakomita ozdoba ściany. Można je zamontować w taki sposób, aby razem stworzyły oryginalny kształt lub zdecydować się na pojedyncze modele. Obok klasycznych propozycji, na uwagę zasługują także półki wzbogacone o oświetlenie LED czy drobne elementy dekoracyjne. Łączenia kolorów, materiałów czy kontrastujące listwy przypadną do gustu każdemu miłośnikowi nowoczesnych i modnych rozwiązań.

Półki z szafkami

Wiszące półki z szafkami to z kolei dobry wybór dla tych osób, którym zależy na dodatkowej przestrzeni do przechowywania, ale chcą jednocześnie ukryć przedmioty przed wzrokiem osób trzecich. Pojemne szafki z drzwiczkami pomieszczą wiele drobiazgów, jak i na przykład dokumenty czy biżuterię.