Filtr

Cena

od 
do 

Zestawy mebli do sypialni

Zestawy mebli do sypialni z oferty AMDK dostępne są w różnych stylach, wymiarach oraz kolorystyce. Łączy je jednak jedno — każdy z nich ma dopasowane z najwyższą starannością elementy. Oto krótkie podsumowanie tego, co oferujemy dla naszych klientów w tej kategorii!

Zestawy mebli do sypialni w ofercie AMDK

Zakup zestawu sypialnianego to prosty sposób na ujednolicenie stylu całego pomieszczenia. Jednak każda z tych kolekcji oferuje szeroką możliwość wyboru wariantów oraz kolorów. Możesz wybierać spośród najbardziej energetycznych odcieni oraz tych stonowanych.

Jednolite kolory, pozwolą uzyskać skoordynowany wygląd. Możesz jednak mieszać je, aby uzyskać piękny kontrast. Oferujemy tym samym mnóstwo możliwości stworzenia spersonalizowanej przestrzeni. Możesz uzupełnić je o inne meble, takie jak regały, półki, czy też szafki wiszące.

Kupując cały komplet, otrzymasz wszystkie niezbędne meble. W zależności od wyboru będzie to kolekcja składająca się z pięciu lub sześciu mebli. Obejmować będzie:

  • łóżko,
  • komodę,
  • 2 stoliki nocne,
  • szafę,
  • zestaw MORENA zawiera w zestawie również lustro. 

Oferujemy solidne wykonanie wszystkich elementów. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nimi przez lata.

Wykonane są one z prawdziwym kunsztem. Zawierają praktyczne funkcje, których potrzebujesz we współczesnej przestrzeni. 

Oczywiście nie musisz kupować całego kompletu. Możesz zacząć od zera. Istnieje wiele opcji mieszania i łączenia poszczególnych mebli z naszej oferty. Jednak zakup całej kolekcji jest z pewnością łatwiejszy i szybszy niż w przypadku zakupu każdego elementu osobno. 

Porady dla kupujących zestawy mebli do sypialni

Zastanawiasz się jak wybrać odpowiedni zestaw sypialniany? W pierwszej kolejności wybierz odpowiedni rozmiar wszystkich elementów. Jest to jedna z najważniejszych kwestii. Pamiętaj, aby rozmiary dopasować do wielkości pomieszczenia. 

Wszystkie łóżka z trzech kolekcji mają tę samą, standardową dla dwóch osób powierzchnię do spania — 160x200 centymetrów. W przypadku łóżka FIGARO możesz wybrać inne wymiary — 140x200 oraz 180x200. Pozostałe meble z zestawów możesz wybierać spośród różnych rozmiarów.

Następnie wybierz styl, który najbardziej Ci się spodoba. Personalizacja wnętrza odbywa się za pomocą kolorów i materiałów. Możesz wybierać od tradycyjnych, drewnianych elementów po nowoczesne tapicerowane zagłówki. W zakresie stylu wszystko zależy od Twojego gustu i kreatywności. My oferujemy wiele możliwości — Ty możesz dzięki nim stworzyć sypialnię swoich marzeń.

Rozmiary i wykorzystane materiały poszczególnych mebli mogą stanowić dla Ciebie wskazówkę do wyboru pozostałych akcesoriów i mebli, takich jak na przykład lustra.