Narożniki z regulowanymi zagłówkami

Kategorie

Jest 98 produktów.

Nowoczesne narożniki z regulowanym zagłówkiem

Tzw. rogówka to popularny typ kanapy, który zapewnia doskonały wypoczynek dla całej rodziny. Aby uczynić jego użytkowanie jeszcze przyjemniejszym, warto postawić na narożniki z regulowanymi zagłówkami. To nowoczesne rozwiązanie, którego nie mogło zabraknąć w sklepie AMDK Meble.

Stylowe narożniki regulowane w wielu wzorach i kolorach

Przede wszystkim nasze narożniki z regulowanymi zagłówkami występują w kształcie litery U oraz L (w wersji prawo- i lewostronnej). Dzięki temu na pewno wybierzesz model idealnie pasujący do Twojego salonu. Zadbaliśmy też o szeroki wybór kolorów. To delikatne pastele, wszelkie neutralne odcienie, ale również ciemne, intensywne barwy. Wśród propozycji AMDK znajdziesz meble wpisujący się każdy styl. Mamy dla Ciebie zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne modele. Obicia z różnych materiałów takich jak welur, skóra czy tkanina to kolejny element, na który warto zwrócić uwagę. Prezentujemy także narożniki z poduszkami lub bez.

Regulowany zagłówek w narożniku – dlaczego warto?

Narożniki z regulowanymi zagłówkami docenią wszyscy miłośnicy mebli odpowiadających na ich indywidualne potrzeby. Szeroki zakres regulacji umożliwia dostosowanie ich do wybranej wysokości i kąta tak, aby głowa zyskała pewne, wygodne podparcie. W końcu komfortowa pozycja jest kluczowa podczas odpoczynku. Co więcej, rogówki mają funkcję spania, dlatego mogą posłużyć jako łóżko w niewielkim mieszkaniu czy podczas wizyty gości.

Interesują Cię narożniki z regulowanym zagłówkiem? Masz pytania związane z zamówieniem? Odezwij się do nas!