Narożnik bez funkcji spania z regulowanymi zagłówkami

Kategorie

Jest 15 produktów.

Narożnik bez funkcji spania z regulowanymi zagłówkami - strzał w dziesiątkę

Każdy z nas chce mieć salon urządzony jak z katalogu. Niektórzy mogą sobie pozwolić na pomoc wykwalifikowanego architekta wnętrz, inni niestety nie. Jednak nie zawsze jest ona potrzebna. Jeśli wiemy, czego chcemy w naszym pokoju dziennym, z pewnością poradzimy sobie z jego samodzielnym urządzeniem. Dla wielu ciężkim orzechem do zgryzienia jest strefa wypoczynkowa. Zastanawiamy się nad kanapą, rozważamy również narożnik. Która opcja jest lepsza? Otóż wiele głosów mówi, iż najkorzystniej jest wybrać narożnik. Ich oferta jest bardzo bogata, poza tym zajmują niewiele więcej miejsca, a gwarantują komfort oraz możliwość nie tylko siedzenia, ale i leżenie i to w dwóch, a czasem nawet w trzech kierunkach. Narożnik bez funkcji spania i z regulowanymi zagłówkami niewiele różni się od tradycyjnej kanapy. Nie można go rozłożyć, a więc z reguły ma sporą przestrzeń wolną nad podłogą, przez co sprzatanie jest znacznie łatwiejsze. Narożniki są bardzo wygodne, a regulowane zagłówki to dodatek, który zostanie doceniony przez osoby młodsze, starsze - przez każdego. Zależnie od tego, jak chcesz usiąść, wystarczy wyregulować zagłówek, aby stanowił odpowiednią podporę odcinku szyjnego kręgosłupa, karku i głowy.

Mebel do salonu bez funkcji spania

Nie każdy narożnik musi cechować się funkcją spania. Nie jest ona potrzebna, kiedy inwestor ma duży dom, a poza sypialnią, dysponuje także pokojem gościnnym. Funkcja spania zabiera dużo miejsca, dlatego zazwyczaj narożniki te zabudowane są aż do samego dołu. Decydując się na narożnik bez funkcji spania, można wybrać taki, który będzie stał na wysokich, cienkich, ale solidnych nóżkach. To pozwoli na uwolnienie przestrzeni pomiędzy podłogą a spodem narożnika, a co za tym idzie - sprzątanie tam nie będzie problemem i nie trzeba będzie manewrować narożnikiem po pomieszczeniu. Regulowane zagłówki w takim narożniku to strzał w dziesiątkę, jeśli lubisz wygodnie i komfortowo pić kawę, oglądać serial czy czytać książkę. Bez większego problemu możesz taki zagłówek podnieść, obniżyć - wszystko po to, aby odczuwać pełen spokój i maksimum relaksu.

Narożnik - na co zwrócić uwagę?

Narożniki do salonu bez funkcji spania i z regulowanymi zagłówkami to fantastyczna opcja. Zanim jednak kupisz ten wyjątkowy mebel, musisz podjąć decyzję odnośnie materiału, koloru czy rozmiaru. Narożnik narożnikowi nierówny. Nasz sklep meblowy oferuje sporą różnorodność w tej kwestii. Dysponujemy zarówno narożnikami obitymi skórą, jak i tradycyjnymi materiałowymi. Te drugie są miłe w dotyku, miękkie, ciepłe zimą. Pasują praktycznie wszędzie, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony został salon. Meble obite skórą to element wystroju pasujący bardziej do eleganckiego, wytwornego wnętrza. Ponadto, takie meble są znacznie droższe. Narożniki bez funkcji spania i z regulowanymi zagłówkami mogą różnić się między sobą rozmiarem. Ten aspekt jest bardzo ważny, biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy dysponuje ogromnym pokojem dziennym, w którym zmieści się praktycznie wszystko.