Materace jednostronne

Kategorie

Jest 4 produktów.

Materace jednostronne - ciekawy wybór dla wymagających!

Na rynku, poza dwustronnymi materacami, są również materace jednostronne. Jak sama nazwa wskazuje, materac taki ma wyłącznie jedną stronę, która przeznaczona jest do spania. Tego rodzaju produkty mają wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba go obracać podczas użytkowania. Możliwa jest jedynie zamiana strony, na której do tej pory leżała głowa na stronę, w której były nogi. W ten sposób zachowasz dobrą jakość wentylacji i przepływu powietrza przez warstwy materaca.

Do ogromnych zalet materaca jednostronnego należy cena oraz wysokość. Z reguły są one znacznie tańsze oraz niższe. Świetnie wpasowują się w łóżka i nie wystają za dużo z ramy. Dzięki temu całość prezentuje się dość estetycznie. Materace jednostronne dedykowane są osobom, które zdają sobie sprawę, jaką twardość preferują. Tego rodzaju produkty polecane są raczej zdecydowanym osobom, które nie mają potrzeby spać raz na twardszym podłożu, a raz na miękkim.

Materace jednostronne, czyli tylko jedna strona do spania

Wśród materacy jednostronnych najczęściej znajdziemy materace kieszeniowe oraz bonelowe. Są to wygodne, wysokiej jakości produkty, obok których nie można przejść obojętnie. W naszym sklepie internetowym AMDK znajdziesz wspaniałe materace jednostronne, które możesz kupić już za kilkaset złotych. Oferujemy kilka rozmiarów każdego typu materaca. A co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? Przede wszystkim materac wykonany na drewnianym stelażu, w którego wnętrzu króluje sprężyna kieszeniowa i tworzy aż 7 stref twardości.

Taki materac charakteryzuje się dość dużą twardością, dlatego dedykowany jest osobom, które lubują się w takich podłożach. Nasz sklep meblowy to również materace typu multipocket. Mamy tutaj do czynienia z bardzo małymi sprężynami, które precyzyjnie dopasowują się w do kształtów ciała użytkownika. Elastyczność oraz wysoka jakość to największe zalety oferowanych przez nas materacy jednostronnych!

Materac jednostronny - czy to dobry wybór?

Zastanawiasz się, czy dobrym wyborem będzie materac jednostronny? Odpowiedź zależeć będzie od Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli nie masz nic przeciwko spaniu na jednym typie podłoża i nie planujesz zmieniać stron z twardej na miękką i na odwrót, materac jednostronny wydaje się rewelacyjną opcją dla Ciebie! Jeśli jest na odwrót, lepiej od razu zrezygnować z takiego podłoża do spania.

Nasz sklep meblowy to prawdziwa skarbnica materaców jednostronnych wysokiej jakości. Każda opcja, którą u nas znajdziesz, dostępna jest w kilku wariantach rozmiarowych. Materace sprzedawane w naszym sklepie internetowym to połączenie jakościowych materiałów oraz staranności wykonania. Wystarczy raz się na nich położyć, aby wiedzieć, że to nie jest byle jaki produkt tworzony bezmyślnie z tego, co jest pod ręką. Tylko u nas znajdziesz jednostronny materac, który spełni wszystkie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z zakupu i jeszcze nieraz wrócisz do naszego sklepu!