Łóżko z dwoma pojemnikami na pościel

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
112 cm
220 cm
Wysokość Filtruj
100 cm
130 cm
Głębokość Filtruj
206 cm
239 cm
Liczba miejsc
Pomieszczenie
Promocja
Kategorie

Jest 64 produktów.

Łóżka z 2 pojemnikami

Wygodne i eleganckie łóżko to mebel, który zapewnia wygodny sen i stanowi ozdobę sypialni. Bez względu na to, czy wybierzesz łóżko tapicerowane, czy z drewnianą ramą, zawsze przydaje się duży pojemnik na przechowywanie, umieszczony pod materacem. Jeszcze ciekawszą opcją jest łóżko z dwoma pojemnikami na pościel. Tak podzielona przestrzeń ułatwia przechowywanie różnych akcesoriów oraz utrzymanie porządku.

Łóżko z dwoma pojemnikami do przechowywania – zalety

W ofercie AMDK Meble posiadamy szeroki wybór łózek do sypialni, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego oraz innych pomieszczeń. Posiadamy podwójne łóżka tapicerowane, kontynentalne i klasyczne oraz z drewnianą ramą. Wiele z nich ma pojemnik do przechowywania, znajdujący się pod łóżkiem. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem są łóżka z dwoma pojemnikami na pościel, prezentowane w tej kategorii.

Dodatkowe miejsce do przechowywania przydaje się w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli do dyspozycji mamy garderobę lub szafę, zwykle nie umieszczamy w nich pościeli, poduszek oraz kołder i koców. Tego typu akcesoria najlepiej przechowywać bezpośrednio pod łóżkiem, aby były łatwo dostępne. Łóżko z dwoma pojemnikami ułatwia także zachowanie porządku. Wszystkie przechowywane przedmioty i akcesoria można podzielić i posegregować, aby w razie potrzeby można je było szybko znaleźć.

Różne rodzaje pojemników do wyboru

Łózka z dwoma pojemnikami charakteryzują się dużą funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Pojemniki do przechowywania pościeli ułatwiają utrzymanie higieny i czystości. Pościel można schować pod łóżko i w ten sposób odgraniczyć jej brudzenie oraz gromadzenie się roztoczy lub kurzu. Łóżko na nóżkach z dwoma pojemnikami ułatwia także sprzątanie znajdującej się pod nim podłogi i umożliwia przepływ powietrza, co wpływa na większy komfort snu.

W naszej ofercie umożliwiamy wybór nie tylko rozmiaru i koloru mebla, ale także rodzaju pojemników. W zależności od wielkości pokoju i wolnej przestrzeni w obrębie łóżka można wybrać meble z pojemnikami bocznymi lub z materacem podnoszonym do góry. Oferujemy meble, które posiadają mechanizmy ułatwiające sprawne podnoszenie materaca. Dzięki temu nawet codzienne korzystanie z pojemników jest wyjątkowo wygodne i szybkie.

Komfortowe łózko dla dwóch osób

Posiadamy w ofercie łózka o różnej stylistyce. Możesz wybrać kolor tapicerki, sposób wykończenia mebla oraz rodzaj zastosowanych dekoracji. Posiadamy szeroką gamę tkanin obiciowych. Dysponujemy łóżkami z gładkim zagłówkiem lub wezgłowiem ozdobnie wykończonym, przeszywanym lub pikowanym. Doskonale prezentuje się zarówno łóżko z dwoma pojemnikami na nóżkach, jak i masywne łóżko bez ozdobnych nóżek.

Jeśli szukasz minimalistycznego mebla, możesz zdecydować się na łóżko z dwoma pojemnikami bez zagłówka. W zależności od ilości miejsca, jakim dysponujesz w pomieszczeniu, możesz w dowolny sposób dopasować rozmiar łóżka oraz pojemników do przechowywania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy trwałość i wysoką jakość oferowanych mebli.