Łóżko z dwoma pojemnikami na pościel

Kategorie

Jest 107 produktów.

Łóżka z 2 pojemnikami

Wygodne i eleganckie łóżko to mebel, który zapewnia wygodny sen i stanowi ozdobę sypialni. Bez względu na to, czy wybierzesz łóżko tapicerowane, czy z drewnianą ramą, zawsze przydaje się duży pojemnik na przechowywanie, umieszczony pod materacem. Jeszcze ciekawszą opcją jest łóżko z dwoma pojemnikami na pościel. Tak podzielona przestrzeń ułatwia przechowywanie różnych akcesoriów oraz utrzymanie porządku.

Łóżko z dwoma pojemnikami do przechowywania – zalety

W ofercie AMDK Meble posiadamy szeroki wybór łózek do sypialni, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego oraz innych pomieszczeń. Posiadamy podwójne łóżka tapicerowane, kontynentalne i klasyczne oraz z drewnianą ramą. Wiele z nich ma pojemnik do przechowywania, znajdujący się pod łóżkiem. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem są łóżka z dwoma pojemnikami na pościel, prezentowane w tej kategorii.

Dodatkowe miejsce do przechowywania przydaje się w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli do dyspozycji mamy garderobę lub szafę, zwykle nie umieszczamy w nich pościeli, poduszek oraz kołder i koców. Tego typu akcesoria najlepiej przechowywać bezpośrednio pod łóżkiem, aby były łatwo dostępne. Łóżko z dwoma pojemnikami ułatwia także zachowanie porządku. Wszystkie przechowywane przedmioty i akcesoria można podzielić i posegregować, aby w razie potrzeby można je było szybko znaleźć.

Różne rodzaje pojemników do wyboru

Łózka z dwoma pojemnikami charakteryzują się dużą funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Pojemniki do przechowywania pościeli ułatwiają utrzymanie higieny i czystości. Pościel można schować pod łóżko i w ten sposób odgraniczyć jej brudzenie oraz gromadzenie się roztoczy lub kurzu. Łóżko na nóżkach z dwoma pojemnikami ułatwia także sprzątanie znajdującej się pod nim podłogi i umożliwia przepływ powietrza, co wpływa na większy komfort snu.

W naszej ofercie umożliwiamy wybór nie tylko rozmiaru i koloru mebla, ale także rodzaju pojemników. W zależności od wielkości pokoju i wolnej przestrzeni w obrębie łóżka można wybrać meble z pojemnikami bocznymi lub z materacem podnoszonym do góry. Oferujemy meble, które posiadają mechanizmy ułatwiające sprawne podnoszenie materaca. Dzięki temu nawet codzienne korzystanie z pojemników jest wyjątkowo wygodne i szybkie.

Komfortowe łózko dla dwóch osób

Posiadamy w ofercie łózka o różnej stylistyce. Możesz wybrać kolor tapicerki, sposób wykończenia mebla oraz rodzaj zastosowanych dekoracji. Posiadamy szeroką gamę tkanin obiciowych. Dysponujemy łóżkami z gładkim zagłówkiem lub wezgłowiem ozdobnie wykończonym, przeszywanym lub pikowanym. Doskonale prezentuje się zarówno łóżko z dwoma pojemnikami na nóżkach, jak i masywne łóżko bez ozdobnych nóżek.

Jeśli szukasz minimalistycznego mebla, możesz zdecydować się na łóżko z dwoma pojemnikami bez zagłówka. W zależności od ilości miejsca, jakim dysponujesz w pomieszczeniu, możesz w dowolny sposób dopasować rozmiar łóżka oraz pojemników do przechowywania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy trwałość i wysoką jakość oferowanych mebli.