Narożnik z wyborem strony

Kategorie

Jest 239 produktów.

Specyficzna konstrukcja rogówek ułatwia aranżację nawet niewielkiego wnętrza. Wystarczy wybrać odpowiedni model, aby nadać pomieszczeniu niesamowitą przytulność. Mamy w ofercie narożniki z możliwością wyboru strony, więc każdy klient wytypuje idealne rozwiązanie do swojego mieszkania.

Narożniki lewostronne

Do katalogu sklepu należą meble uniwersalne, a także warianty jednoelementowe. Oznacza to, że można je złożyć tylko w jeden sposób. Powstaje wtedy narożnik prawo- lub lewostronny. Narożniki z wyborem stronycieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów sklepów meblowych. To, co ostatecznie wybierze dana osoba, zależy od metrażu pomieszczenia, jego układu oraz wizji wystroju.

Chętni mogą zamówić model przypominający literę L. Narożniki lewostronne, które wchodzą do asortymentu, to opcje nowoczesne oraz klasyczne. Sprawdzą się przy dowolnej aranżacji.

Narożniki prawostronne

Możemy zaproponować kupującym narożne kanapy w kształcie litery P. Podobnie jak ich odpowiedniki z wystającą częścią umiejscowioną po lewej stronie, prawostronne wersje budzą podziw solidnością konstrukcji.

Dysponujemy różnymi rozwiązaniami, które zwracają uwagę klientów. Prawostronne rogówki mogą mieć pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Najczęściej decydują się na nie posiadacze kameralnych mieszkań (np. kawalerek).

Narożniki z możliwością wybrania strony

Wszystkie meble wchodzące do oferty wyróżnia staranność wykonania. Przy ich produkcji wykorzystano m.in. sprężyny faliste czy piankę wysokoelastyczną. Za komfort użytkowania odpowiadają ergonomiczne oparcia oraz poduszki. Pełnią funkcję praktyczną, a jednocześnie stanowią dekorację mebla.

Do najważniejszych zalet rogówek z wyborem strony zalicza się urozmaicona gama kolorów tkaniny obiciowej. Materiał nie tylko przykuwa wzrok swoją barwą – prócz tego cechuje go wytrzymałość oraz odporność na zabrudzenia.

Układ narożników w salonie

Mogłoby się wydawać, że najlepsze wyjście to zakup uniwersalnej rogówki. Nie zawsze jednak można ją dopasować do swojego mieszkania. Problematyczne bywają zwłaszcza małe pokoje, które ograniczają możliwości ustawienia mebla. W takich przypadkach zdają egzamin narożniki z wyborem strony.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych rogówek.