Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Narożniki bez pojemnika na pościel

Kategorie

Jest 44 produktów.

Narożnik - wygoda, komfort i funkcjonalność

Salon to pomieszczenie używany głównie do odpoczynku, relaksu czy przyjmowania gości. Jego wyposażenie ma duży wpływ na to, czy goście będą zadowoleni z wizyty, czy nie. W naszym kraju mało jest salonów, które nie mają na wyposażeniu dobrego, dużego, wygodnego narożnika. Są to fantastyczne meble, które wypadają znacznie lepiej w statystykach, aniżeli standardowe sofy. Dlaczego? Zajmują podobną ilość powierzchni, jednocześnie gwarantując znacznie więcej miejsca do siedzenia. Ponadto, narożniki do salonu mogą w małych mieszkaniach pełnić tę funkcję łóżka. Jest to bardzo często spotykane - wystarczy, aby narożnik taki się rozkładał. W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości narożniki, które z łatwością odpowiedzą na potrzeby naszych klientów. Oferujemy wiele wersji tego mebla, czego przykładem są narożniki do salonu bez pojemnika na pościel.

Narożnik bez pojemnika na pościel

Narożnik, jak sama nazwa mówi, idealnie wpisuje się w róg pomieszczenia. Jest to połączenie dwóch kanap pod kątem prostym. Zakup narożnika to podarowanie sobie i rodzinie wyjątkowego mebla, który sprzyja odpoczynkowi. Można się na nim ułożyć wygodnie i sięgnąć po książkę lub obejrzeć ulubiony serial w telewizji. Narożniki mają też to do siebie, że nawet w małych wnętrzach się sprawdzają, a nawet wymuszają bardziej ergonomiczny układ, niż wyszedłby bez zastosowania narożnika. Na szczęście, rynek obfituje w różnorodność nie tylko pod względem projektu narożnika, ale również wymiarów. Można więc śmiało zdecydować się na narożnik nawet do bardzo małych saloników. W naszym sklepie bez większego problemu znajdziesz narożniki na miarę swoich potrzeb. Oferujemy narożniki bez pojemnika bardzo nowoczesne, w stonowanych kolorach, jak i narożniki glamour. Oferujemy meble, które charakteryzują się liniami prostymi, ale nie brakuje u nas również krągłości i załamań. Rewelacyjna gama kolorystyczna to kolejny nasz atut, z którego będą zadowolone głównie kobiety, ponieważ zazwyczaj to one czuwają nad smakiem oraz stylem, jaki ma panować w danym pomieszczeniu.

Narożniki - różnorodność wyboru

Narożniki to naprawdę ogromna kategoria, dlatego niejednokrotnie bardzo ciężko jest dokonać wyboru jednego takiego narożnika. Możemy zakupić zarówno narożnik w kształcie litery L, jak i U, a ponadto narożnik z funkcją spania, bez funkcji spania, bez pojemników na pościel, jak i z pojemnikami oraz narożniki z podłokietnikami czy zagłówkami regulowanymi. Dodatkowo, wyboru wymaga materiał, jakim jest obity narożnik. Wiele osób jest za skórą naturalną, a innym w zupełności wystarczy tkanina. Niektórzy są zakochani w narożnikach pikowanych, innym wystarczy całkowicie prosty narożnik, który niczym szczególnym się nie wyróżnia, poza tym, że jest wygodny. Narożniki pasują do salonów w wielu stylach, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. A co dokładnie wybierzesz Ty i Twoja rodzina - zależy wyłącznie od Was oraz od możliwości, jakie macie w swoim salonie oraz od gustu, jaki reprezentujecie.