Dokonując w naszym sklepie zakupów masz możliwość skorzystania z różnego rodzaju płatności.

Sposób płatności wybierasz w trakcie składania Zamówienia.

Forma płatnościOpis
GotówkaZa zamówione produkty możesz zapłacić gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. Niezależnie od wybranej formy dostawy.

Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.
Przelew tradycyjnySwoje zamówienie możesz opłacić robiąc tradycyjny przelew na numer konta: 92 1020 2241 0000 2102 0049 0565, w tytule wpisując swój indywidualny numer zamówienia ID. Numer zamówienia oraz numer konta i niezbędne dane do wykonania płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. 

Przelewu należy dokonać w terminie 10 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.
RatyPłatność za zakupione produkty w naszym sklepie możesz rozłożyć na korzystne raty. Nawet do 48 rat. Sprzedaż ratalną prowadzimy za pośrednictwem banku: Santander Consumer Bank . Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Sprawdź jakie to proste!

Udostępniamy dwa dogodne sposoby zawarcia umowy kredytowej:
  • Raty przez Internet
  • Raty z Kurierem

Więcej szczegółów dowiesz się pod linkiem: Zakup mebli na raty w sklepie AMDK