Sposoby płatności

Dokonując w naszym sklepie zakupów masz możliwość skorzystania z różnego rodzaju płatności.

Sposób płatności wybierasz w trakcie składania Zamówienia.

Przelewy 24

W AMDK możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym.

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na www.amdk.pl.

Bezpieczne zakupy

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.

Gotówka

Za zamówione produkty możesz zapłacić gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. Niezależnie od wybranej formy dostawy.

Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew tradycyjny

Swoje zamówienie możesz opłacić robiąc tradycyjny przelew na numer konta: 92 1020 2241 0000 2102 0049 0565, w tytule wpisując swój indywidualny numer zamówienia ID. Numer zamówienia oraz numer konta i niezbędne dane do wykonania płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. 

Przelewu należy dokonać w terminie 10 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.

Raty

Płatność za zakupione produkty w naszym sklepie możesz rozłożyć na korzystne raty. Nawet do 48 rat. Sprzedaż ratalną prowadzimy za pośrednictwem: Comfino. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Sprawdź jakie to proste!

Więcej szczegółów dowiesz się pod linkiem: Zakup mebli na raty w sklepie AMDK