Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Narożniki uniwersalne

Kategorie

Jest 19 produktów.

Narożniki uniwersalne od AMDK Meble

Narożniki uniwersalne to chętnie wybierany element wyposażenia salonu. Nic dziwnego! Zapewniają dużą przestrzeń do siedzenia i wypoczynku nawet dla dużej rodziny. Co więcej, pomimo sporego rozmiaru nie zajmują wiele miejsca. Dzięki temu można je umieścić również na niewielkim metrażu. Oferujemy rogówki w kształcie litery U oraz L (obustronne). To modele rozkładane, które znakomicie sprawdzą się w mieszkaniach bez sypialni lub podczas dłuższych odwiedzin gości. Narożniki uniwersalne mają także pojemniki na pościel, w których z pewnością zmieści się kołdra i poduszki.

Narożniki w wielu wzorach i kolorach

Mamy dla Ciebie rogówki nowoczesne, na delikatnych metalowych nóżkach, które wyróżnia lekka konstrukcja, jak również masywniejsze, w klasycznym stylu. Szeroki przekrój kolorów oraz materiałów tapicerek sprawia, że z łatwością wybierzesz model pasujący do pozostałych elementów wystroju. Podpowiadamy, że wyjątkową wygodę zapewniają narożniki uniwersalne z poduszkami czy regulowanymi zagłówkami. Zapraszamy!