Narożniki z barkiem

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
301 cm
300 cm
Wysokość Filtruj
91 cm
90 cm
Głębokość Filtruj
201 cm
205 cm
Pojemnik na pościel
Kategorie

Jest 2 produktów.

Wśród nowoczesnych narożników z naszej oferty nie brakuje takich, których funkcje wykraczają poza możliwość siedzenia, spania i chowania w nich pościeli. Oto nasze fantastyczne narożniki z funkcją barku!

Narożniki z barkiem

Wyobraź sobie, że relaksujesz się na swojej pięknej, dużej kanapie i nachodzi Cię ochota na piwo albo drinka. Co wtedy robisz? Mając nasze wyjątkowe narożniki z barkiem, nie musisz wstawać i iść do kuchni, by je sobie przygotować! Wystarczy, że sięgniesz do podręcznego pojemnika skrytego w podłokietniku i wyjmiesz stamtąd wszystko, czego potrzebujesz!

Dlaczego warto mieć narożnik z barkiem?

Chowając butelki i szklanki w narożniku można mieć je na wyciągnięcie ręki, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego można wykorzystać tę dodatkową przestrzeń, jak tylko ma się ochotę – chowając tam słodycze i przekąski, zabawki dziecięce, książki czy wszelkie inne drobiazgi, które warto mieć pod ręką podczas wypoczynku w salonie. Narożnik z barkiem z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to tak naprawdę wielofunkcyjny mebel – najważniejszy w całym pokoju dziennym!