Materace termoplastyczne

Kategorie

Jest 6 produktów.

Materace termoplastyczne - elastyczne podłoże do spania!

Poszukiwania idealnego materaca dopasowanego ściśle do potrzeb konkretnego człowieka nie jest łatwym zadaniem. Każdy z nas chce, aby jego sen był efektywny, a noc dawała relaks i ukojenie. Na szczęście, obecne wynalazki w postaci pianki termoelastycznej VISCO dają nadzieję. Dlaczego? Dzięki niej powstają coraz to nowsze materace termoplastyczne charakteryzujące się bardzo niskim stopniem sprężystości oraz niezbyt dużą elastycznością. Jak pokazuje praktyka, pianka VISCO po odkształceniu, bardzo powoli powraca do swojej pierwotnej formy. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju materace cenione są przez użytkowników szukających prawdziwego komfortu.

Pianka VISCO przez wielu nazywana jest również lazy foam, czyli leniwą pianką. Do ogromnych zalet termoplastycznego materaca należy również to, że pod wpływem ciepła ludzkiego ciała, mięknie w tych punktach, gdzie ono leży. Tak więc można z całą pewnością powiedzieć, że materac ten dostosowuje się do osoby, która na nim leży. Tym samym, materac taki znacznie lepiej podpiera kręgosłup oraz może niwelować wiele dolegliwości bólowych.

Materac termoplastyczny z pianki VISCO - strzał w dziesiątkę!

Jeśli szukasz naprawdę trwałego, a przy okazji wygodnego materaca, postaw koniecznie na materac termoplastyczny. Charakteryzuje się wieloma zaletami, a przede wszystkim wysokim komfortem, brakiem elastyczności, niskim stopniem sprężystości, porowatą budową, która gwarantuje optymalne podparcie dla kręgosłupa oraz powolnym odkształcaniem się i równie wolnym powrotem do pierwotnej formy. Warto wiedzieć, że tego rodzaju materace są średnio twarde. Im cieplej, tym pianka w materacu jest bardziej miękka, a im zimniej, tym jest bardziej twarda.

Materace termoplastyczne występują w formie materacy piankowych, kieszeniowych i bonellowych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno materace jednostronne, jak i materace dwustronne. To właśnie pianka VISCO gwarantuje, że materac jest spełnieniem marzeń wielu osób.

Materace termoplastyczne w naszym sklepie!

Chcesz skorzystać z doskonałego rozwiązania, jakim są materace termoplastyczne? Nie chcesz jednak wydawać zbyt dużo pieniędzy na nie? Możesz połączyć jedno z drugim, decydując się na zakup materaca w naszym sklepie meblowym AMDK. Zapewniamy, że w naszej ofercie znajdziesz kilka ciekawych propozycji, których cechą wspólną jest wykorzystanie pianki termoplastycznej do budowy materaca. Każda z naszych propozycji występuje dodatkowo w kilku wersjach rozmiarowych. Dzięki temu ten sam materac możesz zamówić do swojego łóżka małżeńskiego, jak i do łóżka dla dziecka.

Gwarantujemy, że nasz sklep meblowy oferuje wyłącznie wysokiej jakości materace termoplastyczne, jak i inne meble oraz dodatki do domu. Zapewniamy również ekspresową wysyłkę, zakupy na raty oraz możliwość zamówienia wybranych produktów przez telefon. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci służą pomocą! Skuś się na materac termoplastyczny z naszego sklepu, a na pewno nie pożałujesz!