Łóżko 90x200 i 90x190 - łóżka małe i wąskie

Kategorie

Jest 59 produktów.

Łóżko 90x200 do sypialni

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą łóżek jednoosobowych wysokiej jakości. Łóżka małe cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród tych klientów, którzy poszukują wyposażenia do pokoju swoich dzieci. Łóżko wąskie, ale długie pozwala oszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia optymalny komfort. Ze względu na swoje wymiary, łóżko drewniane 90x200 lub łóżko 90x190 nadaje się też dla osób dorosłych, które potrzebują wygodnego łóżka, ale nie chcą zajmować zbyt wiele miejsca w małej sypialni lub w pomieszczeniu pełniącym także inne funkcje. Producenci mebli wykonują produkty z wytrzymałych materiałów. W tym celu wykorzystują różne rodzaje wysokiej jakości drewna, pamiętając o solidnej, stabilnej konstrukcji, dzięki czemu mebel wytrzyma ciężar osoby dorosłej. Uniwersalny, elegancki design sprawia natomiast, że łóżka wąskie doskonale prezentują się zarówno w sypialniach, jak również w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Dodatkowy atut to szereg zastosowanych w modelach udogodnień. Łóżko z materacem 90x200 wymiennym umożliwia łatwe zastąpienie zużytego lub nieodpowiedniego materaca nowym. Dzięki temu dużo łatwiej dostosować miejsce do spania do własnych potrzeb, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. Łóżko 90x200 z pojemnikiem na pościel pozwala z kolei oszczędzić miejsce w szafkach oraz ułatwia dbanie o porządek. Nierzadko warianty wyposaża się także w dodatkowe szuflady. Wysuwane schowki mogą pełnić funkcję szafki nocnej, gdzie można przechowywać przedmioty, do których chce się mieć łatwy dostęp przed snem lub po przebudzeniu, jak książka, telefon czy leki. Na rynku oferuje się także artykuły, które posiadają więcej niż jedno z tych usprawnień. Niektóre modele da się też łatwo przerobić samemu, aby jak najlepiej odpowiadało na wymagania.

Gdzie kupić wygodne łóżko 90x200?

W asortymencie naszego sklepu meblowego online znajduje się szeroki wybór drewnianych łózek jednoosobowych, dostępnych w różnych kształtach i zróżnicowanej kolorystyce. Nierzadko wyposażone są w dodatkowe funkcjonalności, jak np. łóżko 90x200 z pojemnikiem lub wymiennym materacem. Przed zakupem warto zastanowić się, który produkt najlepiej wkomponuje się w panującą aranżację. Łóżko białe 90x200 pasuje do niemal każdego wystroju, ale w asortymencie posiadamy także inne warianty kolorystyczne.

Oferta obejmuje przede wszystkim produkty od czołowych, zaufanych przedstawicieli polskiej branży meblarskiej. Łóżko małe oraz wąskie może zapewniać najwyższy komfort przez długie lata, jeśli zostanie wykonane w odpowiedni sposób, z wykorzystaniem starannie dobranych materiałów. Dokładamy starań, aby sprzedawać wyłącznie produkty wysokiej klasy, aby zagwarantować klientom pełne zadowolenie z użytkowania. W sklepie znajdują się także inne meble do sypialni, które doskonale komponują się z oferowanymi przez nas łóżkami 90x200.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów lub pragniesz dowiedzieć się więcej na ich temat, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.