Łóżka drewniane 90x200

Kategorie

Jest 6 produktów.

Łóżko drewniane 90x200 cm

W naszym sklepie meblowym AMDK znajdziesz łóżka drewniane w wielu rozmiarach. W tej kategorii przedstawiamy modele o szerokości 90 cm przeznaczone dla jednej osoby. Doskonale sprawdzą się do pokoju dziecka, nastolatka, gościnnego, a także sypialni dla singla. Możesz wybrać łóżko drewniane 90x200 z pojemnikiem lub bez i w kilku możliwych wariantach wybarwienia. Sprawdź ofertę!

Trwałość i jakość - łóżko 90x200 drewniane

Drewno jest surowcem naturalnym, więc bezpiecznym dla zdrowa. Ponadto jest trwałe, w związku z czym łóżka drewniane 90x200 wyróżniają się długowiecznością. Wybór naturalnych materiałów ma ponadto wpływ na zdrowie. Przy produkcji łóżek nie używa się toksycznych substancji, a kleje i lakiery w niej wykorzystywane są bezpieczne dla środowiska. W drewno nie wnika również kurz, łóżko jest więc wolne od roztoczy i odpowiednie dla alergików. Łatwo zachować jego ramę w czystości przecierając je regularnie delikatną ściereczką.

Łóżko drewniane 90x200 - uniwersalny design

Łóżka drewniane odznaczają się szeregiem zalet. Są nie tylko trwałe, ale również stylowe. Ich uniwersalny design sprawia, że sprawdzą się w każdym wnętrzu. W połączeniu z kolorowymi elementami drewniane łóżko 90x200 będzie świetnie wyglądać w dziecięcym pokoju. Z czasem można zmienić dodatki i dostosować wystrój do gustu nastolatka. Łóżko drewniane 90x200 pasuje też do wystroju klasycznego, nowoczesnego czy minimalistycznego. Łatwo połączysz je z naturalnymi kolorami ziemi, takimi jak beż, odcienie brązu, zieleni i biel. Doskonale wygląda również w połączeniu z ciemnymi barwami, jak czerń, granat czy grafitowy.

Łóżka drewniane 90x200 - do pokoju dziecka, nastolatka, singla

Łóżka 90x200 to modele przeznaczone dla jednej osoby. Ze względu na uniwersalny design są odpowiednie dla każdego - do pokoju dziecka i nastolatka, do skromnego pokoju gościnnego lub dla singla. Komfort snu w takim łóżku jest bardzo wysoki. Przyjmuje się, że dorosłej osobie wystarczy już 70 cm szerokości materaca, by spać wygodnie i swobodnie  zmieniać pozycję w trakcie snu. Łóżko jednoosobowe drewniane w połączeniu z odpowiednim materacem pozwoli na zmaksymalizowanie potencjału łóżka. Wybierz jeden spośród dostępnych w naszym sklepie nowoczesnych modeli.

Łóżko drewniane 90x200 z pojemnikiem - maksymalna funkcjonalność

W asortymencie AMDK meble znajdziesz łóżka drewniane 90x200 z pojemnikiem, a także bez. Szuflada na pościel jest praktycznym udogodnieniem w każdym łóżku, a w szczególności w modelu 90x200 przeznaczonym do mniejszych pokojów. Zwykle brakuje w nich miejsca na przechowywanie rzeczy. Pojemnik umożliwia schowanie pościeli, zapasowych ręczników i tekstyliów, a także ubrań czy butów.

W przypadku sypialni dziecięcych przydaje się też do przechowywania zabawek czy akcesoriów sportowych. Miejsce do przechowywania pościeli i nie tylko ma formę  wysuwanych szuflad, co sprawia, że dostęp do schowka jest łatwy dla każdego. Dzięki temu rozwiązaniu można ograniczyć ilość szaf i komód, a więc zaoszczędzić miejsce na inne potrzebne meble, takie jak na przykład biurko do odrabiania lekcji.