Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Sofy i kanapy z funkcją spania codziennego

Kategorie

Jest 83 produktów.

Sofy i kanapy z funkcją spania - praktyczne rozwiązanie dla każdego

Sofa stanowi jeden z najczęściej wybieranych elementów do salonu. Doskonale nadaje się do zbudowania wysokiej jakości strefy wypoczynkowej. Można na niej odpocząć po ciężkim dniu w pracy lub usiąść wygodnie, aby przeczytać interesującą książkę. Jednak niezwykle często klienci decydują się na sofy i kanapy z funkcją spania. Dlaczego?

Ponieważ meble te pełnią wtedy nieco więcej funkcji i potrafią wybawić z niejednej opresji. Przykładem jest niezapowiedziany przyjazd gości, którzy chcą zostać na noc. Kiedy wszystkie sypialnie w domu są zajęte, a Ty nie dysponujesz pokojem gościnnym, w takiej sytuacji kanapa rozkładana może sprawdzić się jak ulał. Sofy rozkładane często posiadają również pojemnik na pościel, jednak nie muszą. Dodatkowy pojemnik pozwala na przechowywanie już gotowej do spania pościeli. Daje to gwarancję, że zawsze będziesz mieć pod ręką okrycie dla ewentualnych gości. Ponadto, w takim pojemniku możesz ukryć koc, którym będziesz okrywać się podczas zimnych wieczorów.

Sofa z funkcją spania - doskonała opcja dla Twojego salonu!

Każdy z nas wie, że najwygodniejsze jest solidne łóżko z wysokiej jakości materacem. Nie wszyscy jednak dysponują przestrzenią, w której można takie łóżko rozłożyć. Mieszkańcy kawalerki doskonale wiedzą, że w ich salonie, który zwykle pełni równocześnie rolę sypialni, nie ma miejsca na dwumetrowe łóżko. Decydują się więc na sofę rozkładaną, która jest meblem 2w1. W naszym sklepie meblowym sofy z funkcją spania dostępne są w różnorodnych wymiarach i kolorach. Z tego powodu nie musisz wybierać do swojego salonu bardzo małej sofy - możesz się pokusić o większą, aby i powierzchnia spania była bardziej okazała. Wtedy zmieści się tam nie jedna osoba, a dwie.

W naszym asortymencie nie brakuje mebli w nowoczesnym stylu i tego doskonałym przykładem są właśnie sofy. Oferujemy sofy z podłokietnikami, jak i bez. Sofy bez podłokietników pozwalają na uzyskanie znacznie wygodniejszej przestrzeni do spania. Nic nie ogranicza wtedy ani głowy, ani nóg. Sofy z funkcją spania dostępne są na nóżkach, dlatego z łatwością przyjdzie pod nimi sprzątać. Dysponujemy rozbudowaną kolorystyką - od szarości i beżów, po butelkową zieleń, granat, róż czy turkus.

Kanapa z funkcją spania - nie zwlekaj z decyzją!

Salon dla każdego z nas jest miejscem ważnym. To tam znajduje się miejsce do odpoczynku i relaksu, to tam najczęściej spotkamy się z rodziną, zanim rozejdziemy się do swoich spraw lub już po ich zakończeniu. Warto więc w salonie postawić wygodną kanapę, która zadziała pozytywnie na więzi rodzinne. Siadając na jednej kanapie można z pozytywnym nastawieniem obejrzeć ciekawy serial lub porozmawiać o tym, co działo się w pracy bądź w szkole. Można też wypić ciepłą kawę, jednocześnie czytając książkę.

Kanapa powinna być wygodna, miękka i zachęcająca. Jej wygląd to kwestia drugorzędna. Nikt przecież nie usiądzie na kanapie, która wygląda cudownie, ale jest twarda niczym kamień. Podczas decydowania się na nasze kanapy, warto więc kierować się jej wygodą, a następnie wyglądem.