Sofa i kanapa z pojemnikiem na pościel

Kategorie

Jest 74 produktów.

Sofy i kanapy z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

Salon to bardzo ważne miejsce w każdym domu czy mieszkaniu. Podczas jego urządzania trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Jeśli zależy Tobie, aby w Twoim salonie spędzały czas dzieci, aby dobrze się w nim czytało książkę, aby odwiedzali Cię znajomi - warto wyposażyć go w wysokiej jakości sofę. Z pewnością musi to być mebel wygodny, komfortowy, z nowoczesnymi rozwiązaniami, który sam w sobie będzie zachęcał do skorzystania z niego.

Takim meblem może okazać się sofa bądź kanapa. Te dwie konstrukcje nieco się od siebie różnią, choć wiele osób tego nie dostrzega. Sofa zwykle jest nieco niższa, bardziej miękka oraz wygodna. Kanapa z kolei ma nieco wyżej położone siedzisko i często jest bardziej sztywna, ale nie oznacza to, iż jest gorsza. Obydwa meble mają sporo zalet i ciężko jest czasem zdecydować się na konkretny. W naszym asortymencie znajdziesz nietuzinkowe kanapy i sofy, które charakteryzują się wysoką jakością, doskonałymi materiałami wykorzystanymi do ich stworzenia oraz niebanalnymi projektami. W większości nasze kanapy i sofy charakteryzują się funkcją spania, a więc rozkładają się. Chętni na taką kanapę mogą również wybrać mebel, który skrywa w swoim wnętrzu pojemnik na pościel.

Nowoczesne kanapy i sofy - meble na Twoją kieszeń

W ostatnim czasie meble z funkcją spania cieszą się w naszym sklepie ogromną popularnością. Jeśli dysponujesz dość małym domem lub mieszkaniem, w którym nie ma zbytnio miejsca na kanapę oraz osobne łóżko do spania, koniecznie zdecyduj się na takie rozwiązanie. Jest to fantastyczna opcja, ponieważ w dzień taka kanapa będzie pełnić funkcją mebla wypoczynkowego, a w nocy, po szybkim i łatwym rozłożeniu, będzie idealnym łóżkiem - wygodnym i komfortowym.

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel może posiadać także regulowane zagłówki oraz podłokietniki. Często jednak zdarza się, że podłokietników w ogóle brak, dzięki czemu śpiące na niej osoby mogą śmiało wystawić stopy poza mebel. Pojemnik na pościel to nie lada gratka dla tych, którzy nie mają za bardzo gdzie schować pościeli, pod którą spali w nocy. Zamiast chować ją po kątach, można wrzucić do pojemnika wewnątrz mebla i problem z głowy.

Modne meble do salonu

Kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to niezaprzeczalnie modny i bardzo popularny mebel. Rozkładanie takiej kanapy jest szybkie, wręcz ekspresowe, a to dzięki wbudowanym mechanizmom. Wypełnienie takiego mebla również jest istotne. Zazwyczaj producenci oferują kanapy z pianką wysokoelastyczną, która sprawdza się i w przypadku osoby siedzącej, i w sytuacji, kiedy człowiek na niej śpi. Pianka wysokoelastyczna fantastycznie dopasowuje się do kształtu ciała, idealnie je podtrzymuje, a więc jest dobrym wyborem dla śpiącego.

Nasz sklep z meblami to szeroki wybór mebli. Sofy i kanapy do spania z pojemnikiem na pościel do salonu to tylko część naszego asortymentu. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz coś wyjątkowego dla siebie!