Łóżka 100x200

Kategorie

Jest 4 produktów.

Łóżka 100 x 200 cm

Łózka to meble szczególne, ponieważ nie może ich zabraknąć w żadnym domostwie. Jeśli szukasz łóżka, które jest wygodne, zapewnia idealny wypoczynek w nocy oraz doskonale komponuje się z resztą sypialni, skorzystaj z oferty AMDK Meble. Posiadamy bogaty wybór mebli do każdego wnętrza. Oferujemy łóżka małżeńskie, pojedyncze łóżka do sypialni 100x200 oraz łóżka dla dzieci i do pokoju młodzieżowego. Oferujemy meble do spania w przeróżnych rozmiarach, w tym komfortowe, szerokie łóżka 100x200 cm, zapewniające odpowiednią ilość miejsca do spania dla jednej osoby.

Szerokie łóżko z materacem 100x200 cm – komfortowy sen

Na komfort snu wpływa wiele czynników. Nie bez znaczenia jest prowadzenie regularnego i higienicznego trybu życia. Najważniejszy jest jednak wybór odpowiedniego łóżka oraz materaca. W tej kategorii produktów prezentujemy łóżka do sypialni 100x200. Są to obszerne łóżka pojedyncze, nieco szersze od łóżek o standardowych wymiarach. Oferujemy łózka tapicerowane oraz z drewnianą ramą, a także łóżka do pokoju dziecięcego, łóżka 100x200 z pojemnikiem do przechowywania pościeli lub bez niego.

Łóżko z materacem 100x200 cm to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na łóżko podwójne, lecz marzą o wygodnym nocnym odpoczynku. To opcja idealna do pokoju gościnnego, jeśli chcesz zapewnić swoim gościom luksusowy i wygodny nocleg. Szerokie łóżko 100x200 zapewnia komfort wszystkim osobom, które potrzebują więcej miejsca do spania, w tym także seniorom.

Łóżko 100x200 z pojemnikiem na pościel

Szczególnie w mniejszym mieszkaniu dodatkowego miejsca na przechowywanie nigdy dosyć. Wybierając łóżko 100x200 z pojemnikiem na pościel, możesz optymalnie zagospodarować przestrzeń pod materacem. Oferujemy łóżka z pojemnikiem lub szufladami, otwierane do góry lub z boku. Możesz dobrać wymiary łóżka oraz rodzaj pojemnika na akcesoria.

Łóżko 100x200 z pojemnikiem, który posiada dużą ilość miejsca na domowe tekstylia, pościel, poduszki i koce, to oszczędność miejsca w domu. Możesz zdecydować się na minimalistyczne łóżko 100x200 bez zagłówka posiadające schowek na pościel. Spora przestrzeń do przechowywania przydaje się także w pokoju dziecięcym. W schowku lub szufladach pod łóżkiem można przechowywać nie tylko pościel, ale także mniejsze przedmioty, zabawki lub ubrania. Mechanizm ułatwiający podnoszenie materaca, w jaki zaopatrzone są wszystkie nasze łóżka 100x200, zapewnia łatwy dostęp do schowka.

Wygodne łóżko pojedyncze w wielu wzorach

Zakupy w AMDK Meble są wygodne i szybkie. Możesz określić parametry mebli, jakich szukasz. Oferujemy produkty wysokiej jakości, perfekcyjnie wykonane. Zwróć uwagę na łóżko100x200, które zapewnia mnóstwo miejsca do spania dla jednej osoby.

Oferujemy meble tapicerowane i drewniane w różnym stylu, w tym łóżko bez zagłówka 100x200 z ramą drewnianą. Możesz wybrać rodzaj wybarwienia drewna i inne opcje. Jeśli interesują Cię meble tapicerowane, łóżko do sypialni 100x200 może być właśnie dla Ciebie. Posiadamy także szeroki wybór tkanin obiciowych. Zapraszamy na zakupy.