Łóżka młodzieżowe dla chłopców i dziewczynek

Kategorie

Jest 18 produktów.

W momencie, gdy dziecko staje się nastolatkiem, nierzadko zachodzą duże zmiany. Między innymi, pociecha może poprosić rodziców o przemalowanie ścian i wymianę mebli. To idealna okazja, aby kupić łóżko młodzieżowe, czasem jeszcze nie do końca „dorosłe”, ale z pewnością nie dla malucha. W ofercie sklepu internetowego z meblami AMDK proponujemy wiele modeli takich mebli. Zapewniamy, że każdy młody człowiek zachwyci się nowym nabytkiem.

Nowoczesne i komfortowe łóżka dla młodzieży

Proponowane przez nas łóżka młodzieżowe wyróżniają się ciekawym designem, a przede wszystkim wysoką jakością materiałów, z jakich je wyprodukowano. Wszystkie części zostały wykonane solidnie i z olbrzymią troską o estetykę (m.in. wykończone okleiną ABS). Dzięki temu posłużą właścicielowi przez długie lata, zachowując efektowny wygląd.

Nikt nie powiedział, że łóżko dla nastolatków musi być małe czy wąskie. W zależności od preferencji oraz potrzeb nasi klienci mogą zdecydować się na warianty o większych gabarytach albo – przy ograniczonym metrażu – na meble kompaktowe. Za dnia odegrają one rolę wygodnej sofy czy kanapy, na której dziecko może wypoczywać samo lub z kolegami. Z kolei pod wieczór mebel można szybko rozłożyć, powiększając tym samym przestrzeń do snu.

Posiadamy zarówno łóżka młodzieżowe rozkładane, jak i opcje, które perfekcyjnie zdają egzamin w pokoju więcej niż jednej osoby. W takich sytuacjach polecamy zamawiającym łóżko młodzieżowe podwójne wysuwane. Ma bardzo pojemną dolną komorę przeznaczoną na materac. Sprawdzi się również jako dodatkowa szuflada, umożliwiając domownikom zaoszczędzenie miejsca.

Najlepsze łóżko do pokoju młodzieżowego

Łóżko młodzieżowe rozkładane to bardzo dobry pomysł w małych pokojach, ale rosnącą popularnością wśród klientów cieszą się też łóżka proste, z mocnym stelażem, wymagające uzupełnienia materacem. Łatwo je wkomponować w aranżację wnętrza albo stworzyć oryginalną, a przy tym funkcjonalną przestrzeń. Łóżko młodzieżowe z materacem może stanowić główny element umeblowania lub jeden z jego istotnych komponentów.

Naszą kolejną propozycją jest tapczan młodzieżowy. Nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie pozwala na komfortowy wypoczynek. Mimo codziennego użytkowania dostępne w sklepie produkty wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego ich wewnętrzny mechanizm pracuje wydajnie przez wiele lat. Tapczany młodzieżowe to wyjątkowo praktyczne elementy wyposażenia pokoju nastolatka. Nasi klienci bardzo je sobie chwalą.

Do największych atutów firmy zalicza się bogaty wybór rozmiarów. Można bez problemu zamówić u nas łóżko młodzieżowe 90x200, a także szerokości 100, 120, 140, czy nawet 160 lub 180. Chętnie doradzimy optymalny model, który spełni wszystkie oczekiwania.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego. Bez względu na to, czy preferujesz łóżko młodzieżowe podwójne, czy wersję pojedynczą, z licznymi schowkami, panelami na kółkach, czy klasyczną, złożoną tylko z ramy i materaca, gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupów.