Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem na pościel

Kategorie

Jest 17 produktów.

Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem na pościel

Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem z oferty sklepu internetowego AMDK meble cechuje ciekawy design i funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Zbudowane są z wytrzymałych płyt MDF lub drewna. W kolorystyce dominuje biel, dzięki czemu łatwo dopasować je do różnych aranżacji. Jeżeli szukasz łóżka dla swojego dziecka lub nastolatka, sprawdź naszą ofertę!

Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem - modny design i kolorystyka

W sklepie AMDK meble znajdziesz łóżka młodzieżowe z pojemnikiem na pościel drewniane oraz wykonane z laminowanej płyty MDF. Dominują modne, młodzieżowe kolory, takie jak biel połączona z niebieskim, fioletowym czy żółtym. Ze względu na prosty design i neutralne barwy łatwo połączyć je z innymi młodzieżowymi meblami. Szare łóżko będzie doskonale pasować do pokoju starszego nastolatka. Czarne biurko, regał i szafa dopełnią aranżacji. Do pokoju młodszego dziecka warto wybrać niebieskie łóżko, które ze względu na młodzieżowy wygląd spodoba się chłopcom i dziewczynkom.

Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem na pościel posiada też wiele dodatkowych schowków i półek dla większej funkcjonalności. Umożliwia to przechowywanie książek, zabawek, pomocy do nauki czy nawet ubrań. Najbardziej uniwersalnym wyborem będzie łóżko drewniane, które dzięki prostej ramie oraz neutralnemu wybarwieniu można dopasować do wielu różnych kolorów ścian czy typów mebli.

Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem na pościel - różne rozmiary

Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem dostępne są w kilku rozmiarach. Zaleca się, aby szerokość materaca dla jednej osoby wynosiła co najmniej 70 cm. Gwarantuje to komfort podczas snu i możliwość swobodnej zmiany pozycji. Wiemy, że sen w okresie dziecięcym i nastoletnim jest wyjątkowo ważny dla rozwijającego się organizmu. Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem na pościel ze sklepu AMDK meble mają od 80 do 120 cm, dzięki czemu są bardzo wygodne, a ponadto mogą służyć dziecku przez cały okres nastoletniości.

Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem na pościel - gwarancja miejsca do przechowywania

Do pokoju dla nastolatka warto wybrać łóżko z pojemnikiem na pościel. Takie udogodnienie pomoże uporządkować wnętrze i znaleźć miejsce dla różnych przedmiotów bez konieczności dokupowania dodatkowej szafy czy komody. Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem na pościel to doskonała propozycja do niewielkiego pokoju. Dzięki niemu nawet przestrzeń pod łóżkiem będzie zagospodarowana, więc w pomieszczeniu nie zmarnuje się cenne miejsce. Nasze łóżka posiadają ponadto półeczki i regały, które z powodzeniem zastąpią szafki nocne.

Łóżka młodzieżowe z pojemnikiem - solidne wykonanie i trwałość

Jeżeli szukasz trwałego produktu na lata, znajdziesz go w AMDK meble. Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem zbudowane jest z płyty laminowanej odpornej na zarysowania i promienie UV. Nie straszne jej dziecięce zabawy i intensywna eksploatacja. Łatwo ją również wyczyścić z zabrudzeń, o jakie nietrudno w pokoju dziecka. Odpowiednia wielkość i trwałość mebli sprawia, że Twoja pociecha może z nich korzystać przez lata. Uniwersalne kolory łóżek młodzieżowych łatwo dopasować do zmieniających się wraz z gustem nastolatka aranżacji.