Szafki nocne do sypialni

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
36 cm
55 cm
Wysokość Filtruj
35 cm
59 cm
Głębokość Filtruj
36 cm
43 cm
Kategorie

Jest 10 produktów.

Szafki nocne są niezbędnym atrybutem sypialni. Ich funkcje można najprościej określić hasłem – wszystko pod ręką. Dzięki umiejscowieniu szafki nocnej przy łóżku możemy mieć w pobliżu te przedmioty, które są nam na dany moment potrzebne i dzięki temu możemy w pełni cieszyć się wypoczynkiem i relaksem. Stolik nocny jest idealnym miejscem na lokalizację lampki, która swoim światłem umożliwi czytanie ulubionej lektury. Jest to też miejsce, gdzie można postawić szklankę z wodą, gazetę, okulary lub budzik.

Spokojny sen, czyli wszystko pod kontrolą – stolik nocny i jego zastosowanie

Oczywiście wielu wolałoby nie słyszeć porannego dźwięku budzika, lecz niestety w dni powszednie jest to sygnał rozbrzmiewający w niejednym domu. Ponieważ stolik nocny jest blisko łóżka słychać go bardzo dobrze. Szafki nocne dbają o to, by nic co jest potrzebne wieczorową porą nie zostało pominięte. Można je dopasować do pozostałych mebli w sypialni sięgając po tą samą kolekcję lub postawić na awangardę i zaaranżować stolik nocny w zupełnie innym stylu.

Funkcjonalna aranżacja sypialni – nowoczesne stoliki nocne

Stolik nocny w modernistycznej odsłonie dodaje smaczku aranżacji wnętrza. Staje się punktem zaczepnym wzroku i stanowi urozmaicenie sypialni. Poza aspektem wizualnym nowoczesne stoliki nocne pełnią także funkcję praktyczną. Są doskonałym miejscem na położenie istotnych przedmiotów, które są wykorzystywane podczas wieczornego wypoczynku. Ponadto jeżeli stolik jest wyposażony w szufladę lub szafkę zamykaną na drzwiczki można w nim pomieścić znacznie więcej szpargałów. Dzięki temu nie są porozrzucane w nieładzie a całość sprawia wrażenie minimalizmu i porządku wokoło. Przykładem nowoczesnego stylu jest chociażby stolik nocny Morena, który występuje w wersji dwukolorowej. Ponadto jego kształt znacznie różnic się od klasycznej budowy jaką prezentują szafki nocne.

Wychodząc naprzeciw swoim oczekiwaniom, czyli nowoczesne stoliki nocne w roli głównej

Szafki nocne mogą być wyposażone w wysokie nóżki lub być osadzone bez nich bezpośrednio na podłodze. Niektóre są miniaturką stołu, czyli występują w wersji blat plus cztery nogi z niewielką szufladką. Taki styl prezentują szafki nocne Margo będące obrazem minimalizmu wnętrz. Ciekawą propozycją mogą być tez nowoczesne stoliki nocne Figaro, które pochodzą z kolekcji mebli o tej samej nazwie. Jest to nietopowy stolik nocny, ponieważ jest meblem tapicerowanym wygiętym w literę C. Taki stolik jest wyposażeniem modernistycznego wnętrza, które posiada nutę elegancji. Kolor tkaniny na stoliku jest kwestią wyboru. Nowoczesne stoliki nocne labirynt są natomiast wyrazem zabawy barwami. Mogą stanowić wyrazisty akcent sypialni, który pasuje, zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji.

Urządzanie sypialni może być przyjemnością i dobrą zabawą. Należy mieć na uwadze fakt, iż sypialnia jest miejscem wypoczynku i dlatego funkcjonalność i komfort będą zagadnieniami kluczowymi. Oczywiście ważnym aspektem jest także estetyka i styl aranżacji. Nowoczesne stoliki nocne mogą stanowić spójną całość z pozostałymi meblami lub działać na zasadzie kontrastu. Wszystko zależy od gustu i indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość doboru kształtu lub koloru, tak aby harmonizowały się ze stylem otoczenia. Każdy znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań, zarówno miłośnik klasyki, jak i osoba, która lubi eksperymentować z modą i stawia na nowoczesne akcenty. Jednakże bez względu na aranżację wnętrza, stolik nocny jest postrzegany jako element ułatwiający funkcjonowanie.