Łóżko Medea 100 Łóżko Medea 100 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
Box Springs Line
Box Springs Line
3 159,00 zł
Łóżko VALENCIA 140 Łóżko VALENCIA 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
Box Springs Line
Box Springs Line
4 399,00 zł
Dębowe Łóżko ELLI 140 Dębowe Łóżko ELLI 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
Box Springs Massive Wood
Box Springs Massive Wood
5 199,00 zł
Łóżko VENETO 140 Łóżko VENETO 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
Dream Line
Dream Line
2 910,00 zł
Łóżko Cyprys 120 Łóżko Cyprys 120 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 412,00 zł
Łóżko Marko 120 Łóżko Marko 120 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 412,00 zł
Łóżko Miko 120 Łóżko Miko 120 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 170,00 zł
Łóżko Porto 120
 • DARMOWA DOSTAWA
1 585,00 zł
Łóżko I 140 Łóżko I 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
917,00 zł
Łóżko IV 140 Łóżko IV 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 009,00 zł
Łóżko V 140 Łóżko V 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 009,00 zł
Łóżko VI 140 Łóżko VI 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 155,00 zł
Łóżko VII 140 Łóżko VII 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 235,00 zł
Łóżko Otto 140 Łóżko Otto 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 080,00 zł
Łóżko Denver 90 Łóżko Denver 90 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 301,00 zł
Łóżko Denver 120 Łóżko Denver 120 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 354,00 zł
Łóżko Denver 140 Łóżko Denver 140 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 425,00 zł
Łóżko Denver 160 Łóżko Denver 160 - zdjęcie 2
 • DARMOWA DOSTAWA
1 461,00 zł

Meble drewniane do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie wyjątkowe z kilku powodów. Po pierwsze, jak żadne inne wnętrze ma ono intymny charakter, którego próżno szukać w innych częściach mieszkania. Niewątpliwie sypialnia musi umożliwiać wypoczynek, relaks i zdrowy sen. Ale to nie wszystko, ponieważ kolejną kwestią jest funkcjonalność. W tym celu musimy zadbać o odpowiednie meble do sypialni. Must have to oczywiście wygodne łoże oraz meble. Ich rodzaj oraz ilość powinny być dostosowane zarówno do rozmiaru sypialni, jak i do naszych potrzeb.

Jednak niezależnie od różnych czynników, to co powinno być wspólne dla każdej sypialni to jej przytulny charakter oraz klimat, który będzie wpływał na nas kojąco. A to po ciężkim dniu czasami bardzo się przydaje. Sypialnia, to też miejsce, w którym dobrze jest zadbać o ład i porządek, ponieważ w takich wnętrzach o relaks jest dużo prościej. A w utrzymaniu go pomogą meble do sypialni drewniane lub na wysoki połysk, które będą miały taką ilość półek, wieszaków i szuflad, aby każda rzecz miała swoje stałe miejsce. Bo to co kryje wnętrze szafy jest tak samo ważne, jeśli nie ważniejsze od ich designu. A ten może być nowoczesny lub tradycyjny i ponadczasowy, jak wtedy, gdy wybierzemy meble drewniane do sypialni.

Meble do sypialni - wyposażenie obowiązkowe

Aby można było mówić o tym, że mamy do czynienia z funkcjonalną sypialnią, to oprócz łóżka, musimy wyposażyć ją również w szafki nocne, komodę i szafę. W przypadku małych wnętrz, w których nie zmieścimy zarówno komody, jak i szafy, warto zdecydować się na ten drugi wariant, ponieważ pomieścimy w nim dużo więcej rzeczy. Będziemy mogli przechowywać w niej nie tylko odzież i bieliznę, ale także przedmioty o większych gabarytach, takie jak odkurzacz czy deska do prasowania. Tak urządzona sypialnia będzie praktyczna i funkcjonalna, co przełoży się na to, że będziemy z niej w pełni zadowoleni.

A co odpowiada za to, że budzimy się wyspani i wypoczęci? Jest to zasługa między innymi łóżka, a konkretnie wygodnego materaca. Dostępne są one w różnych rozmiarach oraz o różnym stopniu twardości. Dzięki temu można dopasować idealny materac do swoich potrzeb. Kupując meble do sypialni drewniane, powinniśmy skompletować je z łóżkiem, którego ramy również powinny być wykonane z drewna. W ten sposób uzyskamy efektowną całość. Co więcej, meble do sypialni, które utrzymane są w jednakowym stylu sprawiają, że optycznie pomieszczenie wydaje się większe. Warto o tym pamiętać szczególnie, gdy meblujemy małe sypialnie. A zatem jeśli drewno, to wszystkie meble drewniane do sypialni.

Sypialnia ze skosami - jak ją urządzić?

Poddasza bardzo często wykorzystywane są na sypialnie. Jednak przy ich aranżowaniu trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełnić, aby było bezpiecznie i komfortowo. A zatem jeśli chcemy pod skosami umieścić łoże sypialniane o wymiarach 140x200, 160x200, 180x200 lub 200x200, to nie możemy przysuwać go zbyt blisko ściany, aby wstawanie z łóżka nie wiązało się z ryzykiem uderzenia się głową w ścianę. Ale skosy to też doskonałe miejsca do wykorzystania na komody czy niewysokie regały. Meble do sypialni dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu bez większego problemu można dopasować je do możliwości, jakie daje dane wnętrze.

Doskonałym pomysłem jest postawienie na jasne kolory, drewno oraz lustra. To wszystko wydobywa głębię i sprawia, że sypialnia wydaje się być bardziej przestronna. Meble drewniane do sypialni mogą mieć np. lustrzane wstawki. W przypadku szaf przesuwnych, meble do sypialni drewniane mogą mieć całe drzwi pokryte lustrzaną taflową lub elementy lustrzane mogą pojawiać się tylko na pewnych wysokościach.

Meble drewniane do sypialni

Drewno pozwala uzyskać wyjątkowy, ciepły klimat nic więc dziwnego, że meble drewniane do sypialni cieszą się dużą popularnością. Ponadto meble do sypialni drewniane nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki temu tak urządzona sypialnia będzie stylowa i efektowna, a my nie będziemy musieli się martwić tym, że po krótkim czasie starci na aktualności. Dodatkową zaletą, jakie posiadają meble do sypialni z drewna to wyjątkowa wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Innymi słowy wszystko przemawia za tym, że warto pokusić się o zakup właśnie takich stylowych i ponadczasowych mebli.

Aranżacja małej sypialni

Sypialnia o niewielkich gabarytach powinna mieć jasne barwy oraz lustro. Te zabiegi są optycznie powiększą. Ale przecież najważniejszym przedmiotem w sypialni jest łóżko oraz szafa - taka, która pomieści ubrania, a także bieliznę i akcesoria. W tym celu warto wybierać meble do sypialni, które wyposażone są w szuflady, które ułatwią wyjmowanie takich części garderoby, jak bielizna, skarpetki, rękawiczki czy apaszki. Aby maksymalnie zagospodarować przestrzeń i wykorzystać każdy centymetr, to kupując meble drewniane do sypialni, a konkretnie łóżko, to wybierajmy spośród tych, które mają skrzynię, umożliwiającą przechowywanie w niej pościeli czy innych rzeczy. Są też takie meble do sypialnie drewniane, które posiadają łóżka z szufladami, co też jest bardzo praktyczne.