FILTR

Cena

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Szerokość:

od 
do 
  • DARMOWA DOSTAWA
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Czas realizacji do 14 dni roboczych
780,00 zł

Komody do sypialni

Dzięki stylowej i dobrze wykonanej komodzie możesz podkreślić wystrój sypialni. W ofercie AMDK znajdziesz modele wykonane z różnych materiałów. Są dostępne w różnorodnych rozmiarach, kolorach, czy też z różną ilością schowków. Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią. Bez względu na to, czy mebel ten będzie użytkowany przez kilka osób, czy też szukasz małego modelu, który zmieści się w bardziej ograniczonej przestrzeni — z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jak dopasować styl komody do sypialni?

Jak już wiesz, komody z oferty AMDK dostępne są w różnych wykończeniach oraz kolorach. Dziś najbardziej popularne są kolory bieli oraz czerni. 

Biel może pomóc w wizualnym powiększeniu małej przestrzeni. Inną zaletą tego koloru jest to, że dobrze komponuje się z dowolną paletą. Z drugiej strony czarny mebel wraz z szarym lub białym wystrojem prezentuje się bardzo elegancko. Czerń to klasyczny i wyrafinowany kolor.

Jeśli natomiast kolory te nie są w stylu Twojego wnętrza, w ofercie AMDK znajdziesz modele wykonane z ponadczasowego materiału - drewna. Wybierać możesz spośród wielu stylów. Meble z drewna nie zawsze muszą być klasyczne i tradycyjne. Oferujemy wiele projektów, które, choć wykonane są z tradycyjnego materiału, mają styl zarówno klasyczny, współczesny, jak i bardzo designerski.

Z kolei do sypialni młodzieżowych w wystrój świetnie wtapiają się modele z akcentem mocnych, energicznych kolorów, jak na przykład róż zastosowany w modelu Komi (KM7). 

Co należy wziąć pod uwagę, wybierając komodę do sypialni?

Niezależnie od tego, w jakim wykończeniu wybierzesz komodę, upewnij się, że ma ona odpowiednią ilość szuflad. W naszej ofercie możesz wybierać spośród wielu kombinacji schowków. Ich ilość, rozmieszczenie oraz wielkość powinna zależeć od tego, co zamierzasz przechowywać w komodzie. W AMDK staramy się, abyś zawsze miał wiele opcji do wyboru do swojego domu. Właśnie dlatego znajdziesz w tej kategorii wiele kombinacji rozmieszczenia szuflad. Niezależnie od tego, czy szukasz modelu z 3 szufladkami, czy też 6.

Wysokość jest również kolejnym ważnym elementem do rozważenia. Pomiar ten powinna zależeć od Twoich potrzeb oraz dostępnej przestrzeni. Komody w naszej ofercie mają różne wymiary. Jeśli sypialnia jest duża, najlepszym wyborem może być najszerszy obecnie model z naszej oferty — Amber. Jego wymiary to 200x100x48 centymetrów. Z kolei w przypadku małych sypialni lub garderób idealny rozmiar może mieć jeden z najmniejszych projektów w AMDK — Monika IV.