Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Komody do sypialni

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
51 cm
200 cm
Wysokość Filtruj
51 cm
150 cm
Głębokość Filtruj
31 cm
48 cm
Promocja
Kategorie

Jest 124 produktów.

Komody do sypialni

Dzięki stylowej i dobrze wykonanej komodzie możesz podkreślić wystrój sypialni. W ofercie AMDK znajdziesz modele wykonane z różnych materiałów. Są dostępne w różnorodnych rozmiarach, kolorach, czy też z różną ilością schowków. Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią. Bez względu na to, czy mebel ten będzie użytkowany przez kilka osób, czy też szukasz małego modelu, który zmieści się w bardziej ograniczonej przestrzeni — z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jak dopasować styl komody do sypialni?

Jak już wiesz, komody z oferty AMDK dostępne są w różnych wykończeniach oraz kolorach. Dziś najbardziej popularne są kolory bieli oraz czerni. 

Biel może pomóc w wizualnym powiększeniu małej przestrzeni. Inną zaletą tego koloru jest to, że dobrze komponuje się z dowolną paletą. Z drugiej strony czarny mebel wraz z szarym lub białym wystrojem prezentuje się bardzo elegancko. Czerń to klasyczny i wyrafinowany kolor.

Jeśli natomiast kolory te nie są w stylu Twojego wnętrza, w ofercie AMDK znajdziesz modele wykonane z ponadczasowego materiału - drewna. Wybierać możesz spośród wielu stylów. Meble z drewna nie zawsze muszą być klasyczne i tradycyjne. Oferujemy wiele projektów, które, choć wykonane są z tradycyjnego materiału, mają styl zarówno klasyczny, współczesny, jak i bardzo designerski.

Z kolei do sypialni młodzieżowych w wystrój świetnie wtapiają się modele z akcentem mocnych, energicznych kolorów, jak na przykład róż zastosowany w modelu Komi (KM7). 

Co należy wziąć pod uwagę, wybierając komodę do sypialni?

Niezależnie od tego, w jakim wykończeniu wybierzesz komodę, upewnij się, że ma ona odpowiednią ilość szuflad. W naszej ofercie możesz wybierać spośród wielu kombinacji schowków. Ich ilość, rozmieszczenie oraz wielkość powinna zależeć od tego, co zamierzasz przechowywać w komodzie. W AMDK staramy się, abyś zawsze miał wiele opcji do wyboru do swojego domu. Właśnie dlatego znajdziesz w tej kategorii wiele kombinacji rozmieszczenia szuflad. Niezależnie od tego, czy szukasz modelu z 3 szufladkami, czy też 6.

Wysokość jest również kolejnym ważnym elementem do rozważenia. Pomiar ten powinna zależeć od Twoich potrzeb oraz dostępnej przestrzeni. Komody w naszej ofercie mają różne wymiary. Jeśli sypialnia jest duża, najlepszym wyborem może być najszerszy obecnie model z naszej oferty — Amber. Jego wymiary to 200x100x48 centymetrów. Z kolei w przypadku małych sypialni lub garderób idealny rozmiar może mieć jeden z najmniejszych projektów w AMDK — Monika IV.