Materace kieszeniowe

Kategorie

Jest 13 produktów.

Materace kieszeniowe - doskonałe rozwiązanie do każdej sypialni

Każdy z nas chce cieszyć się efektywnym, komfortowym snem. Chcemy wstawać rano wyspani i zregenerowani, a nie jeszcze bardziej zmęczeni, niż przed położeniem się do łóżka. Ogromny wpływ na nasz sen i samopoczucie ma typ materaca oraz jego jakość. Aby zapewnić kręgosłupowi idealne podparcie i cieszyć się dobrym snem, warto przyłożyć się do wyboru odpowiedniego materaca.

Świetną opcją wydają się być materace kieszeniowe. Ich ogromną zaletą jest specjalna konstrukcja, która opiera się na ukrytych w odrębnych kieszeniach sprężynach. Takie odseparowanie od siebie konkretnych sprężyn sprawia, że odmiennie reagują na nacisk. Ma to związek z konkretnymi częściami ciała, jakie na nie naciskają. Ponadto nasze materace kieszeniowe mogą pochwalić się strefami twardości. Tak skonstruowany materac to gwarancja naprawdę komfortowego snu. Decydując się na nasze produkty, uzyskasz regenerujący sen, o którym od dawna marzysz!

Materace kieszeniowe, czyli idealny materac dla ceniących sobie wygodę i komfort

Materace kieszeniowe znane są i lubiane przez wzgląd na trwałość oraz ogromną wygodę. Od innych podłoży różnią się wysoką elastycznością punktową. Wynika ona z tego, że wnętrze materaca kieszeniowego wypełnione zostało specjalnym stelażem wykonanym ze sprężyn. Każdy pakiet sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni. Kieszenie są ze sobą połączone w specjalny sposób. Ta nietuzinkowa i dość charakterystyczna budowa sprawia, że materac kieszeniowy pracuje w dość oryginalny sposób. W ruch wprowadzone są jedynie te sprężyny, na których ciało kładzie nacisk. Ponadto brak połączenia między nimi sprawia, że sprężyny obok nie zmieniają swojego ułożenia.

Podczas użytkowania tego materaca, człowiek nie ma wrażenia, że powierzchnia obok faluje. Co ciekawe, jeśli na jednym materacu śpią aż dwie osoby, ta druga nie będzie odczuwać ruchów pierwszej. Wygodny materac kieszeniowy doskonale dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej na nim osoby. W ten sposób kręgosłup może liczyć na solidne podparcie.

Materac wysokiej jakości - zakupy w naszym sklepie!

Niezależnie od statusu materialnego i budżetu, każdy z nas liczy na zdrowy sen, który pozwoli wypocząć i nabrać sił na nowy dzień. Jeśli chcesz zmienić swój dotychczasowy materac na znacznie lepszy, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Oferujemy wysokiej jakości materace, które spełnią nawet największy pakiet oczekiwań.

Sklep z meblami AMDK to ogromne możliwości. U nas zakupisz doskonały materac już za kilkaset złotych. Wystarczy dobrze przejrzeć ofertę, aby znaleźć podłoże, na którym z całą pewnością spędzisz niejedną noc i każdego ranka wstaniesz wyspany i zregenerowany, z zapałem i energią do pracy. Materace z naszej oferty dostępne są w rozmaitych rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujesz je do swojego łóżka. Oferujemy także zakup na raty, dzięki czemu inwestycja w nowy materac okaże się znacznie łatwiejszą decyzją!