Materac Dakota

(1)
 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka
Wysyłka w ciągu 10-15 dni + czas dostawy
717,00 zł
Wybór rozmiaru materaca
Ilość

Przedmiotem oferty jest materac typu multipocket Dakota. Jest to wysokiej klasy model sprężynowy, którego konstrukcja oparta jest na sprężynach o niewielkiej średnicy. Umieszcza się je w kieszonkach gwarantujących niezależną pracę i precyzyjne dopasowanie się do kształtu ciała osoby leżącej. Ich największym atutem jest elastyczność i solidność wykonania. Materace Multipocket to materace kieszeniowe o zwiększonej ilość sprężyn na metr kwadratowy. W standardowych materacach kieszeniowych znajduje się 262 sprężyn na metr kwadratowy, materac multipocket posiada nawet aż 506 sztuk na metr kwadratowy. Taka zwiększona ilość sprężyn zapewnia jeszcze lepsze podparcie ciała oraz lepsze rozłożenie ciała na powierzchnie materaca. 

 

 Materac dwustronny, średnio twardy, sprężynowo-piankowy-kokosowy o dwóch stronach twardości : twardej i średnio twardej 


Wkład: Sprężyna- multipocket-7 stref twardość, Ilość sprężyn- 506 szt./m2. Sprężyna obłożona z jednej strony płytą kokosową o grubości 1,a drugiej strony pianką poliuretanową o grubości 2 cm


Pokrowiec: LATO/ZIMA - nadajacy się do prania


Wysokość: ok. 18 cm


Dostępne rozmiary : 80/200, 90/200, 100/200, 120/200 (H5), 140/200, 160/200, 180/200, 200/200 (H4).

 

 

 

Opis materaca:

 • Owcza wełna
  Materac jednostronnie otoczony owczą wełna która doskonale wchłania pot oraz utrzymuje stałą temperaturę ciała. Strona z owczą wełna polecana na chłodne zimowe noce.
 
 • Bawełna
  Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację. Strona letnia materaca została otoczona 100% naturalną bawełna. Bawełna zapewnia odpowiednią wentylację ciała w ciepłe letnie noce.
 
 • 7 stref twardości
  System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.
 
 • Sprężyny Multipoket
  Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.
 
 • Pranie
  Pokrowiec do prania w temperaturze 40 st.C
 
 • Pokrowiec pikowany
  Pokrowiec w zestawie. Zamek pokrowca wszyty jest w kształcie litery L co znacznie ułatwia jego zdejmowanie w celu wyprania (40 stopni C). Gramatura pokrowca wynosi od 350-400 gr/m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia ze jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.
 
 • Materac hypoalergiczny
  Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.
 
 • Mata kokosowa
  Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.
 
 • Ocieplina (owata)
  Włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca.
 
 • Materac dwustronny
  Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.
 
 • Materac średnio twardy
  Materac o uniwersalnej, średniej twardości.
 
 • Materac twardy
  Materac o dużej twardości, przeznaczony dla osób preferujących sztywne materace.
 

Dane techniczne

Wysokość
18 cm
Rozmiar materaca
80 x 200 cm
90 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
200 x 200 cm
Rodzaj
materace antyalergiczne
materace kieszeniowe
Typ
dwustronne
Twardość
H5 - bardzo twardy
H4 - twarde

Zobacz także

Opinie
5 /5
Ilość opinii: 1
Sylwester M
11.08.2021, 06:28

Everything as expected.