Materac Hela Lux

(1)
 • Szybka wysyłka
Wysyłka w ciągu 60-70 dni + czas dostawy
583,00 zł
Raty online 58,30 x 10 rat - RSSO 0%
Oblicz ratę!
Wybór rozmiaru materaca
Ilość

Przedmiotem oferty jest materac na drewnianym stelażu Hela Lux. Materac montowany jest na belkach nośnych łóżka, dzięki czemu nie musimy kupować stelaża.

 

 

Materac sprężynowo-kokosowo-lateksowy na ramie drewnianej


Wkład: Sprężyna - Pocket - 7 stref twardości, kokos o grubości 1,5 cm, lateks 3 cm


Wysokość materaca: ok. 23 cm


Dostępne rozmiary : 80/200, 90/200, 140/200, 160/200, 180/200

 

 

 

Opis materaca:

 • Materac twardy
  Materac o dużej twardości, przeznaczony dla osób preferujących sztywne materace.
 
 • Pianka lateksowa
  Pianka lateksowa jest to mieszanina lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. W materacach lateksowych naszej kolekcji zawartość lateksu jest bardzo wysoka i waha się w granicach od 50-65%. Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca.

 • Mata kokosowa
  Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.

 

 •  Materac hypoalergiczny
  Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.
 
 • 7 stref twardości
  System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.
 
 • Sprężyny kieszeniowe
  Sprężyny kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. Oferujemy wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach.

 

Dane techniczne

Wysokość
23
Powierzchnia spania
140 cm x 200 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 200 cm, 80 cm x 200 cm, 90 cm x 200 cm
Typ materaca
jednostronny
Twardość materaca
twardy
Rodzaj materaca
antyalergiczny, kieszeniowy, lateksowy, ortopedyczny

Zobacz także

Opinie
5 /5
Ilość opinii: 1
Paweł C
11.08.2021, 05:07

Polecam