Fotele

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
59 cm
130 cm
Wysokość Filtruj
46 cm
119 cm
Głębokość Filtruj
47 cm
102 cm
Promocja
Kategorie

Jest 22 produktów.

Fotel to mebel, który może pełnić różne funkcje, w zależności od tego, czy jest to fotel komputerowy czy na przykład rozkładany fotel do spania. Warto mieć takie komfortowe wyposażenie w salonie jako wygodne miejsce wypoczynku, a także dodatkową przestrzeń noclegową. Przydaje się ona chociażby do ugoszczenia rodziny czy przyjaciół, kiedy wpadną w odwiedziny. Z kolei fotele obrotowe stanowią ergonomiczne rozwiązanie do gabinetu, zlokalizowanego w domowym zaciszu lub w lokalu biurowym. Możliwość regulowania wysokości siedziska w takim meblu gwarantuje dopasowanie go do własnych potrzeb.

W ofercie naszego sklepu dostępny jest jednak fotel obrotowy innego typu. Podobnie jak statyczne wyposażenie, umożliwia on relaks po ciężkim dniu pracy. Polecamy ten produkt między innymi do salonów oraz pokoi dziennych o różnym metrażu.

Wygodny fotel rozkładany do spania lub fotel obrotowy pozwoli Ci czerpać jeszcze więcej radości z czytania książek, oglądania ulubionych programów telewizyjnych czy też spotkań ze znajomymi. Proponujemy tanie fotele rozkładane do spania jednoosobowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy również zwykłe meble wypoczynkowe i podnóżki, które dodatkowo zwiększą Twoje poczucie komfortu. Warto podjąć decyzję o ich zakupie, szczególnie kiedy można sobie pozwolić na większą ilość wyposażenia.

Wygodny fotel do salonu i sypialni

Fotele rozkładane jednoosobowe stanowią dobre meble do salonu, ale również sypialni. Jeśli nie dysponujesz odpowiednią ilością miejsca, aby móc wstawić do danego wnętrza tradycyjne, duże łóżko, możesz zdecydować się właśnie na kanapę lub fotel z funkcją spania. W ciągu dnia będziesz miał do zagospodarowania większą przestrzeń, a na noc rozłożysz sobie zakupiony mebel i dobrze wypoczniesz. Nowoczesne fotele rozkładane do spania jednoosobowe są też dobrym wyposażeniem do pokojów gościnnych. Na co dzień można wykorzystać tę przestrzeń na przykład do zajmowania się hobby. Okazjonalnie zaś posłuży ona odwiedzającym Twój dom.

Fotel jednoosobowy lub dwuosobowy może stanowić również wyposażenie, które umożliwi Ci wyłącznie odpoczynek w ciągu dnia. Osoby, które lubią zaszyć się we własnym pokoju, mogą postawić wygodny fotel w sypialni. Jeśli interesują Cię tego typu meble, fotele w wielu stylach znajdziesz w naszej ofercie. Często są to produkty o niewielkich gabarytach, które pasują do pomieszczeń utrzymanych w różnej kolorystyce. Poza tym, że fotel jednoosobowy rozkładany stanowi komfortowe miejsce wypoczynku, uatrakcyjnia każde wnętrze. W zależności od aktualnych potrzeb, możesz wybrać nowoczesne fotele o prostym designie i z wysokim oparciem albo też fotele wypoczynkowe, które nieco ożywią aranżację swoimi zaokrąglonymi kształtami. Kolorystyka mebli jest również bardzo zróżnicowana, co pozwala na dużą swobodę w planowaniu wystroju.

Fotele rozkładane do spania czy też standardowe fotele wypoczynkowe są idealnym wyposażeniem również do salonu albo pokoju dziennego. Można zrelaksować się w nich po aktywnym czasie, spędzonym w pracy czy szkole. Do wnętrza minimalistycznego świetnie pasują na przykład nasze fotele obrotowe. Z kolei do klasycznych aranżacji polecamy nieco bardziej masywne modele. Mogą to być fotele rozkładane dwuosobowe lub jednoosobowe, ale też tradycyjne fotele tapicerowane, bez funkcji spania.

Fotel do spania – praktyczne wyposażenie domu

Dużą zaletą, którą posiada każdy fotel do spania, są niewielkie gabaryty. Nawet fotel dwuosobowy rozkładany zajmuje mało miejsca w porównaniu z tradycyjnym łóżkiem. Jeśli interesują Cię kompaktowe i jednocześnie komfortowe meble, fotele rozkładane do spania to naprawdę dobre rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie, charakteryzujące się precyzyjnym wykonaniem oraz dużą wygodą użytkowania. Nawet tanie fotele można bardzo łatwo rozłożyć i nie potrzeba wkładać w to siły. W związku z tym fotel z funkcją spania stanowi świetne wyposażenie nawet do pokoju dziecięcego. Za dnia może posłużyć Twojej pociesze jako wygodny fotel komputerowy, na którym usiądzie sobie z laptopem na kolanach, a w nocy dobrze się na tym meblu wyśpi.

Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem

Praktycznie każdy fotel można zestawić z podnóżkiem. Jeśli więc lubisz siedzieć z wyprostowanymi nogami, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Nie ma znaczenia, czy wybrałeś fotel jednoosobowy czy dwuosobowy rozkładany. Warto dobrać do niego po prostu odpowiednią pufę. Powinna pasować rozmiarem i stylem do estetyki, w której utrzymany jest rozkładany fotel do spania czy zwykły fotel dwuosobowy. Ważne jest również, aby dopasować taki zestaw do pozostałych elementów aranżacji wnętrza. Fotele tapicerowane nie muszą być w kolorze ścian, ale powinny do nich pasować. Pamiętaj, żeby w momencie urządzania pomieszczenia zachować umiar. Jeśli Twoje mieszkanie jest niewielkie, to lepiej postaw na sam fotel rozkładany do spania, a zrezygnuj już z podnóżka. W takim przypadku może on sprawić, że do wnętrza wkradnie się chaos.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Każdy znajdzie tu fotel jednoosobowy rozkładany lub nie, a także meble dla par.