Szafy młodzieżowe

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
46 cm
145 cm
Wysokość Filtruj
165 cm
195 cm
Głębokość Filtruj
41 cm
135 cm
Lustro
Pomieszczenie
Kategorie

Jest 24 produktów.

Odpowiednie szafy do pokoju młodzieżowego

Urządzanie pokoju dla dziecka w wieku nastoletnim to nie lada wyzwanie dla projektanta wnętrz, którym często jest rodzic. Projektując pokój dla nastolatka, nie można zapomnieć o wybraniu odpowiedniej szafy młodzieżowej. Dzieci w wieku kilkunastu lat przeważnie wiedzą doskonale, jak chciałyby, żeby wyglądał ich pokój. Dlatego zakup szafy do pokoju młodzieżowego najlepiej konsultować z pociechą. Nie ma prostej odpowiedzi na to, jak powinna wyglądać szafa dla nastolatka. Jednym spodoba się całkowicie biała szafa do pokoju młodzieżowego. Wśród dorastających dzieci bardzo popularne są przede wszystkim szafy młodzieżowe nowoczesne, ponieważ wpisują się one w trendy, jakie obecnie obowiązują w świecie urządzania wnętrz. Właściwa szafa to przede wszystkim taka, która będzie odpowiadała wymaganiom osoby z niej korzystającej. Wśród szaf dostępnych w naszym sklepie można znaleźć modele spełniające zarówno kryteria nastolatka, jak i jego rodziców.

Szafa do pokoju młodzieżowego — jaką wybrać?

Wybór szafy, jak i każdego mebla do pokoju nastolatka, to nie oczywiste zadanie. Szafa młodzieżowa przede wszystkim powinna być pojemna. Musi pomieścić wszystkie ubrania oraz przedmioty dziecka, które w tym okresie często przykłada bardzo dużą wagę do swoich rzeczy. Ważne jest także, żeby szafa po prostu się podobała. Jeśli nastolatek ma dobrze czuć się w swoim pokoju, to powinien być on urządzony według jego gustu. Szafa do pokoju młodzieżowego musi być również dostosowana do pomieszczenia. W przypadku większego pokoju szafa młodzieżowa może być naprawdę duża, jednak mniejszy metraż pomieszczenia daje nieco ograniczone możliwości. W przypadku, gdy szafa ma zostać umieszczona na ścianie, na którą otwierają się drzwi pokoju, dobre sprawdzą się szafy młodzieżowe przesuwane. Kolejną istotną kwestię w przypadku szafy stanowi jej wytrzymałość. W przeciwieństwie do rodziców dzieci rzadziej uważają na meble. Dlatego, jeśli mebel ma posłużyć przez wiele lat, to zdecydowanie powinien być on wytrzymały. W AMDK Meble znajdziesz szafy, które posłużą dłuższy czas twojemu dziecku.

Szafy młodzieżowe dla dziewcząt i chłopców

Dziewczyny i chłopaki często różnią się pod względem tego, co im się podoba. Jednak jeśli chodzi o meble, ich gusta zwykle są bardzo podobne. Chłopcy przeważnie chętniej sięgają po ciemne kolory, jak czerń czy grafit, a dziewczęta po bardziej stonowane oraz jasne. Szafy młodzieżowe nowoczesne dostępne w nasze ofercie spodobają się zarówno dziewczynom, jak i chłopakom. Jeśli mają neutralną kolorystykę, to sprawdzą się w pokojach, w których mieszka na przykład siostra z bratem. W takiej sytuacji najlepiej stawiać na prostotę oraz minimalizm, żeby nie faworyzować wyborów żadnego z dzieci, żeby obie pociechy mogły czuć się w swoim pokoju dobrze. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie szafa młodzieżowa biała lub beżowa. Można także zdecydować się na wybór szafy w kolorach, które lubi każde z dzieci. Najważniejsze, aby każde z dzieci miało w tej szafie miejsce na swoje rzeczy. Nasz sklep oferuje szeroki wybór szaf do przechowywania, które spodobają się zarówno dziewczynom, jak i chłopakom.

Modna szafa młodzieżowa — upodobania nastolatka

Większość dzieciaków w wieku nastoletnim przywiązuje dużą wagę do mody, którą często wyznaczają ich rówieśnicy. Własny pokój ma ogromne znaczenie dla każdego nastolatka. Stanowi dla niego swego rodzaju schron przed światem oraz pozwala na rozwijanie swoich pasji. Jego wygląd również ma niebagatelny wpływ na to, czy dziecko czuje się w nim dobrze, dlatego powinien on być, choć odrobinę stylowy. Dla jednego nastolatka dobry styl będzie oznaczała biała szafa do pokoju młodzieżowego, dla innego taka, którą będzie mógł okleić plakatami swoich idoli. Obecnie modne są nowoczesne szafy młodzieżowe o prostym stylu i bez nadmiernych ozdobników. Do pokoju dziecka, które lubi eksperymentować ze swoim ubiorem oraz chętnie dba o swój wygląd, będzie pasować szafa młodzieżowa z lustrem.

Wygodne szafy młodzieżowe przesuwane

W mniejszych i większych pokojach doskonale sprawdzą się szafy z przesuwanymi drzwiami. Szafa młodzieżowa z lustrem otwierana przesuwnie to bardzo praktyczny wybór. Lustro, oprócz tego, że można się w nim przejrzeć, sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe optycznie. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli szaf posiadających obie te cechy. Ich zaletą jest to, że nie trzeba zastanawiać się, czy drzwi szafy będą kolidowały z innymi meblami. AMDK meble oferuje nowoczesne meble z przesuwnymi drzwiami, wśród których znajdują się takie propozycje jak szafa młodzieżowa biała. Doskonale będzie ona pasować nie tylko do pokoju dziecka, ale również do pokoju gościnnego, czy sypialni rodziców.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem szafy dla nastolatka zachęcamy do zapoznania się z modelami mebli dostępnymi na naszej stronie internetowej. Chętnie doradzimy w kwestii dopasowania szafy do konkretnego pomieszczenia. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące naszego asortymentu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.