Biurka do sypialni

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
105 cm
104 cm
Wysokość Filtruj
79 cm
78 cm
Głębokość Filtruj
51 cm
50 cm
Kategorie

Jest 3 produktów.

Biurko w sypialni | AMDK

Biurko nie jest oczywistym wyposażeniem sypialni, jednak jest niezbędne, jeżeli pracujesz z domu. Modne stają się również toaletki, przy których wygodnie jest się umalować. W AMDK meble znajdziesz biurka w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, które doskonale pasują do wystroju nowoczesnej sypialni. Dobierz odpowiedni mebel w do swoich potrzeb i aranżacji!

Modne i nowoczesne biurka do sypialni z AMDK meble

W ofercie AMDK meble posiadamy biurka do sypialni w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Dzięki tej różnorodności niezależnie do wystroju, znajdziesz coś dla siebie. Biurko w małej sypialni nie powinno być duże, by nie przytłoczyć wnętrza. Do pokoju utrzymanego w stylu skandynawskim lub scandi boho sprawdzi się proste białe biurko, które doskonale wpisuje się w tę stylistykę lub drewniana toaletka. Biurko szare pasuje natomiast do wnętrz nowoczesnych lub klasycznych. Jeżeli sypialnia utrzymana jest w stylu glamour, warto wybrać biurko z szufladami lakierowane na wysoki połysk.  Do każdej aranżacji sprawdzi się inny model.

Biurko w sypialni - gdzie je ustawić?

Biurko w sypialni pełni zazwyczaj jedną z dwóch funkcji. Jedną z nich jest miejsce do pracy. Jeżeli nie masz osobnego gabinetu, biurko do pracy możesz postawić w sypialni albo w salonie. Pierwsza opcja jest lepsza z jednego powodu - w sypialni jest spokojniej. Jest to miejsce, w którym nie ma rozpraszaczy, takich jak sprzęt RTV. Ponadto inni domownicy nie przeszkodzą Ci w pracy.

Do pracy najlepiej wybrać miejsce dobrze oświetlone, więc w pobliżu okna. Światło dzienne jest zdrowsze dla oczu, ponadto pobudza do działania i dzięki jego wykorzystaniu nie potrzebujesz dodatkowych źródeł światła. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość podziwiania odprężającego widoku za oknem. Biurko w sypialni warto ustawić także z daleka od łóżka. W dużej sypialni można dodatkowo wydzielić tę przestrzeń, ustawiając szklaną ściankę lub lamele. Biurko w małej sypialni warto z kolei umieścić w rogu pomieszczenia.

Kompaktowe biurko w małej sypialni

Wybierając biurko do sypialni, warto także wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. W przypadku przestronnych wnętrz wybór jest większy. Jeżeli jednak nie dysponujesz dużym metrażem, postaw na małe biurko do sypialni. Warto wybrać kompaktowy model o szerokości maksymalnie 80 cm i głębokości 50 cm. Taka powierzchnia blatu w zupełności wystarczy do pracy przy laptopie, a równocześnie nie zajmie dużo miejsca w sypialni i nie zdominuje wnętrza. Warto wybrać model uniwersalny, który będzie zarazem blatem do pracy i wygodną toaletką. Małe biurko do sypialni z szufladą spełni się w obu tych rolach.

Biurko w sypialni - aranżacje i inspiracje

Jeżeli jest taka możliwość, warto oddzielić strefę do pracy od sypialnej. Nie musi być ona przedzielona ścianką. Wystarczy zastosować inny kolor mebli lub oddzielić biurko np. wysoką komodą. Niezależnie od funkcji biurko do sypialni powinno pasować do aranżacji całego pomieszczenia. Jeżeli sypialnia utrzymana jest w stylu skandynawskim, wybierz biurko w kolorze drewna, białe lub szare. W przypadku aranżacji glamour sprawdzi się stylowy mebel na wysoki połysk, natomiast we wnętrzu loftowym - biurko z elementami metalu.

Nie można jednak zapomnieć o komforcie. Mimo iż biurko w sypialni może mieć mniejszą powierzchnię blatu i stać w kąciku, wygoda w pracy jest najważniejsza. Do biurka dobierz ergonomiczne krzesło. Dzięki bogatej ofercie produktów bez problemu znajdziesz modele w różnych stylach i kolorach. Odpowiednie siedzisko wpłynie zarówno na Twój poziom skupienia, jak i na zdrowie kręgosłupa!