Biurka

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
80 cm
151 cm
Wysokość Filtruj
75 cm
86 cm
Głębokość Filtruj
50 cm
110 cm
Kategorie

Jest 16 produktów.

Biurko – własna przestrzeń do nauki

Biurko w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym jest nieodzownym elementem. Stwarza właściwe warunki do nauki, gdzie dopasowane krzesło do wysokości biurka pozwala na utrzymanie odpowiedniej postawy ciała. Istotne jest także odpowiednie oświetlenie, które wpływa na wzrok. Ponadto poszczególne modele biurka posiadają miejsce, w którym można przechowywać książki, zeszyty i inne akcesoria szkolne. Biurko jest meblem praktycznym. Musi być dopasowane do indywidualnych potrzeb, ponieważ dzieci w wieku szkolnym spędzają przy nim sporo czasu. Dlatego ważne jest, aby blat biurka znajdował się na właściwej wysokości odpowiadającej wzrostowi dziecka.

Biurko może występować w różnorodnych odsłonach kolorystycznych. Dzięki temu idealnie dopasuje się do przestrzeni, w której się znajduje. Są klasyczne biurka, które występują w stonowanej kolorystyce. Przykładem jest biurko Lena, które jest dzięki swojemu fasonowi oraz barwie jest meblem ponadczasowym. Posiada tradycyjną budowę, ponieważ zawiera szereg szuflad, w których można pomieścić akcesoria szkolne. Nowoczesne biurko może także mieć oryginalne kolory i budowę, jak chociażby biurko labirynt. Jest to mebel dwukolorowy, wyposażony w zdobione uchwyty otwierające drzwiczki. Biurka mają różną konstrukcję – mogą posiadać szafki lub szuflady. Minimalizm w meblach sprawia, że występują też biurka, które składają się wyłącznie z blatu i jednej szuflady występującej pod nim lub niewielkiej półeczki.

Oryginalne biurka niekiedy mogą swoim wyglądem nie zdradzać do czego są przeznaczone. Przykładem może być nowoczesne biurko Hide, które jest meblem rozkładanym. Gdy nie jest potrzebne do pracy, składa się w sposób, który stanowi szafkę wiszącą. Gdy chcemy pracować, wystarczy otworzyć drzwiczki i rozłożyć blat biurka. Inną opcją jest biurko Uno, które jest wiszącym blatem bez szuflad i szafek. Jest to doskonałe rozwiązanie na małe przestrzenie. Oryginalnym pomysłem może być także biurko wiszące z szafkami, takie jak model Hanger. Wszystko zależy od rodzaju aranżacji wnętrza i tego jaki efekt chcemy uzyskać.

Nowoczesne biurko - pomysł na aranżację gabinetu

Nowoczesne biurko to nie tylko mebel kojarzący się ze szkołą i stanowiący atrybut ucznia. Biurka znajdują się także w wyposażeniu biur i gabinetów. Są to meble, pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną. Oryginalny design może wywoływać niezwykłe wrażenia estetyczne. Funkcjonalne i nowoczesne biurko jest miejscem pracy i sprawia, że wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęty znajdują się w zasięgu ręki. Na blacie biurka jest miejsce na telefon a specjalne przystosowanie go do pracy biurowej pozwala na umieszczenie komputera wraz z klawiaturą i monitorem. Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnej firmy bez aranżacji biura , w którym brakuje biurka. Jest to mebel, który ma praktyczne zastosowanie i pozwala na realizację codziennych czynności.

Toaletka – kobiecy mebel z nutą francuskiej elegancji

Toaletka jest marzeniem niejednej kobiety. Jest namiastką elegancji i luksusu. Współczesne aranżacje wnętrza rzadko przewidują miejsce na ten wyjątkowy mebel. Toaletka stanowi własną przestrzeń do czynności kosmetycznych. Ten codzienny rytuał większości kobiet, czyli makijaż najczęściej wykonywany jest na stojąco przed łazienkowym lustrem. Toaletka daje nowe, komfortowe możliwości. Odpowiednio ustawione lustro i oświetlenie wokół niego pozwalają na wykonanie perfekcyjnego makijażu i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Ten niezwykle elegancki mebel przywędrował z Francji i jest oznaką kobiecości. Toaletka doskonale odnajdzie się, zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i klasycznych aranżacjach. Jest to mebel, który stanowi lokalizację dla kosmetyków do makijażu, produktów do pielęgnacji skóry oraz perfum. Jest to też doskonały pomysł na aranżację pokoju dla nastolatki. Jeżeli mamy do dyspozycji dużą przestrzeń, toaletka jest ciekawym urozmaiceniem i zaznaczeniem kobiecego akcentu. Warto sięgać po ten oryginalny mebel, aby uzyskać ciekawy efekt kreatywnego wystroju sypialni.