Szafki na buty

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
55 cm
81 cm
Wysokość Filtruj
80 cm
112 cm
Głębokość Filtruj
37 cm
39 cm
Kategorie

Jest 3 produktów.

Zaaranżowanie wygodnego przedpokoju to w dużej mierze zasługa odpowiednio dobranych mebli – znajdziesz u nas wygodne szafki do przedpokoju!

Szafki na buty do przedpokoju

Klasyczne szafki na buty do przedpokoju otwierane od góry, a może klasyczne komody, które zmieszczą się w dużych korytarzach? W naszym asortymencie znajdziesz wiele propozycji, które pozwolą idealnie dopasować mebel do wystroju wnętrza oraz sposobu odkładania obuwia na miejsce przez domowników.

Komody na obuwie

Warto postawić na klasyczne komody na obuwie o dużej pojemności, ponieważ dzięki nim przedpokój wygląda schludnie, a buty nie kurzą się, leżąc na podłodze. Dopasowując fronty takiej komody oraz jej wymiary do potrzeb i stylu swojego wnętrza, można uzyskać pięknie zaaranżowany ciąg komunikacyjny, który będzie rzucał się w oczy wszystkim wchodzącym gościom od razu.

Szafki na buty z siedziskiem

Ciekawą propozycją na urządzenie ciasnego przedpokoju są szafki na buty z siedziskiem, oferowane u nas. Zaspokajają one jednocześnie dwie potrzeby – ukrycia obuwia przed wzrokiem domowników i gości oraz możliwości wygodnego założenia butów lub zdjęcia ich bez potrzeby schylania się. Piękne tapicerowane siedzisko dodatkowo ubarwi przedpokój i będzie jednym z elementów wiodących, jeśli chodzi o jego stylistykę. Szafka do przedpokoju po wybraniu właściwego modelu to mebel, który odmieni każde wnętrze. Nie sposób nie wspomnieć również o jego praktycznym wymiarze – ukrywanie butów w szafce to najlepszy sposób na zagospodarowanie korytarza.