To jakie meble do przedpokoju wybierzemy w dużej mierze zależy od jego rozmiarów. Jeżeli mamy dość dużą przestrzeń do zagospodarowania, to z pewnością będzie nam łatwiej, ponieważ będziemy mieli większe możliwości. Z kolei małe wnętrza zmuszają minimalizmu. Jednak niezależnie od swoich gabarytów musimy być praktyczny i funkcjonalny. Nie można zapomnieć przy tym o walorach estetycznych i takim urządzeniu wnętrza, aby było stylową wizytówką naszego domu. W naszym sklepie meble przedpokój to bogata kolekcja różnych propozycji, z których z pewnością wybierzemy idealne rozwiązanie do swojego mieszkania.

Urządzenie przedpokoju w taki sposób, aby było efektownie, a przy tym funkcjonalnie dla wielu nie jest zadaniem prostym do wykonania. Szczególnie gdy ogranicza nas metraż lub budżet. Niemniej podstawowe meble do przedpokoju to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Chodzi między innymi o wieszaki, na których będziemy mogli powiesić odzież wierzchnią, szafkę na buty oraz lustro. Jego też nie powinno zabraknąć. Na szczęście można wybrać takie meble przedpokój, w których lustro będzie znajdowało się na drzwiach. W ten sposób kupując jeden mebel, będziemy mogli cieszyć się jego wielofunkcyjnością.

Praktyczne meble do przedpokoju

Jeżeli przedpokój jest tym pomieszczeniem, w którym zamierzamy przechowywać nie tylko odzież wierzchnią, ale również wszelkiego rodzaju ubrania i dodatki, to musimy zadbać o to, aby meble do przedpokoju były odpowiednio pojemne. Przede wszystkim musimy wyposażyć takie wnętrze funkcjonalną szafą. W sytuacji, gdy mamy do dyspozycji wnękę, to jest ona idealna do tego, aby wstawić w nią pojemną szafę. Bardzo praktyczna jest też szafa, która w górnej części jest odkryta i posiada wieszaki, a w dolnej (zakrytej) znajdują się szuflady bądź szafki na buty. Takie meble przedpokój są bardzo przydatne i sprawiają, że korzystanie z nich jest maksymalnie komfortowe.

Meble przedpokój - rodzaje szaf

W przedpokojach dominują dwa rodzaje szaf. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się meble do przedpokoju z szafami, które mają drzwi przesuwne. Jednak nie znaczy to, że wyparte zostały przez to szafy z tradycyjnymi drzwiami uchylnymi. Bo te dzięki temu, że cechują się prostotą, to są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z użycia. Musimy jednak mieć na uwadze to, że podczas ich otwierania, będziemy potrzebowali odpowiednią ilość miejsca. W związku z tym, takie rozwiązanie nie zdaje rezultatu w przedpokojach, które są małe i wąskie. I nie brakuje osób, które są wierne szafom ze skrzydłami uchylnymi w przedpokoju i nigdy z nich nie zrezygnują.

Druga opcja to wspomniane już szafy z drzwiami przesuwnymi. Idealne do wnętrz, gdzie znajduje się długi hol lub jest wolna przestrzeń pod schodami. Wtedy możemy sobie pozwolić na dużą i pojemną szafę. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że system przesuwny nie wymaga dodatkowego miejsca podczas otwierania. Dodatkowy atut, jaki posiadają meble przedpokój z przesuwną szafą to ogromna różnorodność jeśli chodzi o wygląd frontów. Mogą być laminowane, na wysoki połysk, z lustrem lub fototapetą. Dzięki temu możemy sprawić, że wnętrze zyska dowolny styl i charakter odpowiadający naszym gustom.

Meble do przedpokoju w nowoczesnym wydaniu

Designerskie i stylowe meble do przedpokoju to takie, które utrzymane są w jasnej tonacji. Dużo zestawów bazuje na chętnie wybieranej przez klientów bieli, która wpisuje się w styl skandynawski. Nie oznacza to jednak, że nie możemy kupić mebli drewnopodobnych, bo wyszły z mody. Nic z tych rzeczy, ponieważ drewna jest ponadczasowe i zawsze będzie na topie. Poza tym nie zapominajmy, że wnętrze, jakim jest przedpokój musi współgrać z wystrojem, jaki znajduje się w pozostałych pomieszczeniach. Innymi słowy jeżeli mieszkanie mamy urządzone w stylu nowoczesnym, to takie też powinny być meble przedpokój. A jeśli w jakimkolwiek innym, to chociaż pewne elementy powinny do niego nawiązywać.

Funkcjonalność i estetyka - połączenie idealne

Nowoczesne meble do przedpokoju charakteryzują się wyjątkowym designem, a to sprawia, że mogą pełnić również funkcję dekoracyjną. Nawet niewielka komoda, oryginalne wieszaki czy stylowe siedzisko ułatwiające zakładanie obuwia potrafią odmienić wnętrze do tego stopnia, że będzie wyglądało, jakby zostało wyjęte wprost z katalogu wnętrzarskiego.

W naszym sklepie można nabyć modne, efektowne i praktyczne meble, niezależnie od gustu i rozmiarów przedpokoju. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co daje gwarancję, że będą one trwałe i mimo upływu czasu, nie będą nosiły widocznych śladów użytkowania. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad remontem przedpokoju i kupnem nowych mebli, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyborem tego, co odpowiada oczekiwaniom oraz potrzebom... Szafy z lustrem lub bez, o różnej pojemności i z różnymi wariantami jeżeli chodzi o rozłożenie półek, to wszystko znaleźć można w naszej ofercie i dzięki temu stworzyć designerski oraz funkcjonalny przedpokój.