Garderoby do przedpokoju

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
81 cm
168 cm
Wysokość Filtruj
58 cm
210 cm
Głębokość Filtruj
3 cm
360 cm
Lustro
Kategorie

Jest 5 produktów.

Garderoby do przedpokoju

W sprzedaży oferujemy również garderoby do przedpokoju. Znane przysłowie mówi - “teatr zaczyna się od wieszaka”. Odnosi się ono również do prawidłowo zorganizowanej przestrzeni przedpokoju. Pierwsze wrażenie o wnętrzu powstaje w wyniku oceny projektu tego pomieszczenia.

Garderoby do przedpokoju w AMDK

Dziś funkcjonalność garderób do przedpokoju jest bardzo duża. Nawet najmniejsza z nich ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić niezbędne rzeczy. A wszystko to ze względu na projekty, które na małych przestrzeniach mebla wykorzystują półki, szafki, czy też wieszaki.

W AMDK oferujemy modele, które są całkowicie zamknięte, jak i takie, które mają zarówno otwarte półki, jak i zamknięte szafki. Niektóre z nich, jak model szafy Mezo I mają wbudowane, widoczne wieszaki do przechowywania odzieży wierzchniej. Znajdziesz u nas również szafkę dedykowaną do przechowywania butów w przedpokoju — Basic BGD54.

Wybór garderoby do przedpokoju

Przed wyborem warto wziąć pod uwagę wszystkie ważne niuanse. Rozważenie ich pomoże Ci w określeniu najlepszego modelu do przedpokoju.

Wiele współczesnych mieszkań jest małych lub mają one otwarte przestrzenie. Ustawienie w nich dużych mebli jest po prostu nierealne. Dlatego w pierwszej kolejności, należy rozważyć wielkość pokoju.

Duży przedpokój równa się najczęściej z wyborem większych mebli. Również duża rodzina oznacza najczęściej większe meble. Dlatego też garderoba i szafka Carla to odpowiedni zestaw do obszernych przedpokoi. Są one wszechstronne oraz pojemne. Jeśli wymiary przedpokoju są duże, możesz rozważyć również inne meble, jak na przykład szafy komandor lub miejsce do siedzenia. Takie rozwiązanie tworzy wygodne i komfortowe środowisko.

Z kolei w małych przedpokojach najlepszą opcją jest zakup wąskiego i wysokiego modelu. Warto zastosować w nich technikę minimalizmu. Najlepiej, aby projekt był wyposażony w lustro. Dzięki temu wizualnie powiększy ono przestrzeń. Przykładem takiego mebla jest model Clip. Jego jasne, dębowe kolory również wpływają na optyczne wrażenie większej powierzchni.

Szafa Otis to również dobre rozwiązanie do małego przedpokoju. Jej konstrukcja ma drzwi przesuwne. Jest to znacznie wygodniejsze w mniejszym pomieszczeniu, ponieważ nie blokuje przestrzeni. Drzwi przesuwne umożliwiają ekonomiczne i racjonalne wykorzystanie przestrzeni.

Wybierając garderobę do przedpokoju, musisz określić również, który model najlepiej pasuje pod względem stylu. Producenci wykonują umeblowanie do przedpokoju w różnych estetykach. Najbardziej popularne są obecnie meble w stylu:

• minimalistycznym,

• klasycznym,

• loft.