Biurka do salonu

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
80 cm
151 cm
Wysokość Filtruj
75 cm
85 cm
Głębokość Filtruj
51 cm
110 cm
Kategorie

Jest 8 produktów.

Biurka do salonu

Nasza kategoria biurek jest stale rozwijana. Oferujemy je w różnych kształtach i rozmiarach. Znajdziesz u nas modele komputerowe, wiszące oraz narożne. W zależności od projektu zawierają one szuflady lub półki. Mogą mieć również minimalny projekt bez żadnych dodatkowych elementów oprócz blatu. Przykładem jest tutaj model Marek. Jednak większość projektów z naszej oferty ma jedną lub więcej zamkniętych szuflad. Umożliwiają one przechowywanie różnych materiałów biurowych.

Inspiracje na biurka do salonu

Modele narożne to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsce w salonie. Rozwiązanie tego rodzaju wykorzystuje maksymalnie przestrzeń. Przykładem takiego modelu jest Labirynt (LA17). 

Wiele współczesnych salonów używa bieli jako podstawowego koloru. Dlatego też białe projekty są dziś częstym wyborem. Jeśli ten kolor również jest przez Ciebie uwielbiany, zachęcamy do zapoznania się z projektem Antek. Natomiast jeśli lubisz szorstki styl wnętrza, wybierz serię Nano (NA9). Z kolei popularny dziś styl retro możesz uzupełnić dzięki dębowi sonoma wykorzystanym do wybarwienia w projekcie Krzyś. 

Modele komputerowe są z reguły cięższe i większe niż pozostałe rodzaje. Dzięki temu masz więcej miejsca, aby wykonywać produktywnie swoją pracę. Pomieszczą one zarówno komputer stacjonarny lub laptopa, jak i pozostałe przydatne materiały biurowe. Mają również półki na klawiaturę. Przykładem tego rodzaju biurka jest Labirynt (LA19). Jest to idealny model do salonu, w którym poszukiwana jest dodatkowa przestrzeń robocza.

Często w salonie wystarczająca jest mała przestrzeń do pracy. Jeśli prostota jest dla Ciebie odpowiednia, zastanów się nad najmniejszym modelem  z oferty AMDK - UNO.

Jak wybrać idealne biurko do salonu?

Wiedząc już, jaki rodzaj biurka chcesz mieć w swoim salonie, upewnij się, że będzie ono pasowało do ogólnego stylu pomieszczenia. Wybrany projekt oprócz cech estetycznych, powinien spełniać potrzeby w zakresie funkcjonalności. Na przykład minimalistyczne modele, jak Alpin (AB114) mogą świetnie wyglądać, jednak nie oferują żadnych zamkniętych szuflad. Przy wyborze miej na uwadze takie niuanse.

Przy wyborze pamiętaj również o swoim komforcie. Sprawdź czy wysokość biurka jest odpowiednia. Również dostępna przestrzeń na nogi może mieć duży wpływ na to, czy będziesz czuł się komfortowo.

Pamiętaj także, że zawsze chętnie pomożemy Ci znaleźć biurko do salonu o odpowiednim wyglądzie, kształcie i materiałach. Dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z zespołem AMKD!