Komody młodzieżowe

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
56 cm
200 cm
Wysokość Filtruj
80 cm
150 cm
Głębokość Filtruj
36 cm
48 cm
Promocja
Kategorie

Jest 66 produktów.

Pełen pasji, koloru, nowoczesny, a przy tym funkcjonalny – brzmi jak opis pokoju idealnego dla Twojego dorastającego dziecka? Zadbaj więc o to, aby znalazły się w nim meble, które staną się istną „kropka nad i” wystroju tego wyjątkowego pomieszczenia. Komody młodzieżowe z naszej oferty z pewnością przypadną do gustu modnym nastolatkom i ich dbającym o praktyczne walory umeblowania rodzicom. Dbamy o to, aby spełnić Twoje oczekiwania w tej materii i dać Ci wybór spośród komód, które na pewno przykują Twoją uwagę.

Komoda – mebel o wszechstronnym zastosowaniu

Dzięki współpracy z renomowanymi polskimi producentami możemy Ci przedstawić wiele ciekawych propozycji komód, tak, abyś już nigdy nie pomyślał sobie, że to zbędny lub mało przydatny mebel. Wszystko dlatego, że w zależności od kształtu, rodzaju oraz sposobu wykonania będzie ona służyła do różnych celów:

  • - jako wąski segment, idealny do wypełniania luk w ścianach, czy problematycznych miejsc pomiędzy drzwiami a oknem;
  • - do przechowywania ubrań w głębokich, szerokich szufladach – najlepszy dla młodzieży, szczególnie w połączeniu z dobrze opracowanym systemem składania garderoby;
  • - na dokumenty, książki, zeszyty umieszczone w szafkach;
  • - na bibeloty – schowane za przeszkleniami;
  • - jako podręczny stolik do elementów dekoracyjnych na blacie komody – ramek na zdjęcia, figurek, świeczek, samodzielnie wykonanych przez nastolatka prac plastycznych;
  • - dekoracyjnych – przy wyborze komody warto zwrócić uwagę na jej fronty, przeszklenia, podświetlenia LED, dzięki którym zyskuje ona na wyglądzie i stanowi fantastyczny element ozdobny dobrze zaplanowanej przestrzeni;

Przy urządzaniu wnętrza pokoju nastolatka warto zadbać o to, aby wstawione do niego meble należały do modeli współczesnych, modnych i efektownych – nawet gdyby miało to oznaczać rezygnację z utartego schematu komody z trzema głębokimi szufladami na rzecz awangardowego modułu z asymetrycznie umieszczonymi względem siebie szufladami. To w końcu przestrzeń, w której nastolatek ma czuć się doceniony, i w której to on decyduje o wystroju.

Jakie rodzaje komód mamy w ofercie?

W zależności od sposobu przechowywania przedmiotów można wyróżnić dostępne u nas wersje komód: z szufladami, z szafkami, a także łączone z otwartymi półkami lub z przeszklonymi regałami, posiadające zarówno szafki, jak i szuflady. Zaspokoimy gusta tradycjonalistów, którzy od swojej komody oczekują przede wszystkim pojemności i klasycznego designu, jak i miłośników awangardy, którzy chcą potraktować ją także jako element aranżacji wnętrza. Nasze modele świetnie sprawdzają się w pokojach nastolatków, gdzie można wykorzystać je na różne sposoby dzięki kombinowanym szufladom, szafkom i półkom. Komoda z szufladami to najpopularniejszy mebel do pokoju nastolatka z przeznaczeniem na ubrania – jednak nie trzeba ograniczać się tylko do niego.

Posiadamy w ofercie nowoczesne meble z lakierowanymi frontami, dopasowane do wnętrza nowoczesnego, jak i klasyczne, w kolorach drewna. Komody z naszego sklepu to przedstawiciele współczesnego stylu – stonowanego, minimalistycznego, z zachowaniem zasad symetrii, lub wręcz przeciwnie – awangardowe, o nietypowych kształtach. Szklane lub metalowe wstawki do komód czynią je bardziej eleganckimi i modernistycznymi – doskonałymi do pomieszczeń zajmowanych przez młodzież. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości komód – dbamy o pozyskiwanie produktów od najlepszych polskich producentów gwarantujących trwałość i długowieczność mebli, przy jednoczesnej niskiej cenie.

Komoda młodzieżowa – na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Komoda do pokoju młodzieżowego może nie tylko spełniać funkcję użytkową, ale również pięknie wyglądać, podkreślając nowoczesny, modny wystrój wnętrza. Koniecznie zwróć uwagę na komody w kolorze czarnym lub białym – te kolory najchętniej wybiera młodzież, ponieważ ich minimalistyczny fason wspaniale dopasowuje się do kolorowych i wzorzystych kreacji ściennych lub awangardowych dekoracji. Lakierowane fronty to hit ostatnich lat, który na pewno doceni niejeden nastolatek w swoim pokoju. W połączeniu z przeszklonymi wstawkami oraz oświetleniem LED tworzą fantastyczną dekorację wnętrza, którą warto wyeksponować, stawiając komodę w dobrze widocznym miejscu.

Komoda nowoczesna – w czym wyraża się jej styl?

Komoda do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego powinna reprezentować nowoczesny styl – taki, który okaże się ponadczasowy. Wszystko po to, aby w przyszłości nie zachodziła potrzeba zmiany umeblowania przy okazji przeobrażania pokoju w bardziej poważną wersję. W komodach prezentowanych w naszym sklepie odnajdziesz wszystko, czego potrzebuje nastolatek w swoim pokoju – nowoczesność, pojemność, funkcjonalność, a do tego ponadczasowy wygląd. Komoda wąska, ale wysoka – to coś, co pozwoli wykorzystać dostępną przestrzeń ścienną, bez zajmowania miejsca w niewielkim pokoju. Z kolei komoda duża to świetny pomysł, gdy planuje się, aby stała się ona głównym meblem w młodzieżowej sypialni – znajdzie się w niej mnóstwo szuflad, szafek i półek do przechowywania ubrań lub wszystkich przedmiotów potrzebnych nastolatkowi.