Regały do salonu

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
26 cm
125 cm
Wysokość Filtruj
76 cm
212 cm
Głębokość Filtruj
25 cm
94 cm
Promocja
Kategorie

Jest 27 produktów.

Istotne miejsce w ofercie naszego sklepu zajmują salonowe regały. Możemy zaproponować klientom modele z najnowszych kolekcji, a także ponadczasowe wersje. Pierwsze dodadzą wnętrzom charakteru, z kolei drugie z łatwością dopasują się do większości aranżacji.

Regały pokojowe do salonu

Posiadamy w katalogu regały o różnych wymiarach, zarówno wąskie, wysokie, jak i niskie, wyglądające jak szafki. W zależności od preferencji przyszłych właścicieli mogą pełnić funkcję domowej biblioteczki albo miejsca na reprezentacyjne przedmioty typu porcelanowa zastawa etc. Można zamówić u nas pokojowe regały do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym, industrialnym czy minimalistycznym. Dysponujemy też rozwiązaniami, które spełnią oczekiwania zwolenników uniwersalnych mebli.

Osoby poszukujące regałów mają olbrzymi wybór. Między innymi, oferujemy proste warianty z zabudowanym tyłem oraz nowoczesne wersje, które można postawić przy ścianie lub w innym punkcie pokoju. Doskonale sprawdzają się jako ścianka przedziałowa. Dzielą wnętrze na strefy, a jednocześnie go nie zaciemniają. Prócz tego mamy regały o fantazyjnych kształtach, np. przypominające drabinę. Poza funkcją praktyczną stanowią oryginalną dekorację pomieszczenia.

Stylowe regały do salonu

Zamawiający mogą zdecydować się na klasyczny regał pokojowy albo jego nieszablonowy, odważniejszy odpowiednik. Katalog obejmuje modele z półkami, szafkami oraz elementami dekoracyjnymi. Są dostępne w urozmaiconej kolorystyce, od stonowanych barw po kontrastowe połączenia.

Posiadamy wiele gustownych mebli, które zdadzą egzamin w każdym salonie.