Filtry

Cena

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Długość:

od 
do 

Długość po rozłożeniu:

od 
do 
Stół IMPERIAL 138x90 - LANCELOT Stół IMPERIAL 138x90 - LANCELOT - zdjęcie 2
  • DARMOWA DOSTAWA
Stół IMPERIAL 185x90 - LANCELOT Stół IMPERIAL 185x90 - LANCELOT - zdjęcie 2
  • DARMOWA DOSTAWA
Stół rozkładany Poli 1
  • DARMOWA DOSTAWA
Stół rozkładany Xelo Stół rozkładany Xelo - zdjęcie 2
  • DARMOWA DOSTAWA
Stół rozkładany Nordi - NST140 Dąb Artisan Stół rozkładany Nordi - NST140 Dąb Artisan - zdjęcie 2
  • DARMOWA DOSTAWA

Stoły do kuchni

Stoły w kuchni to centralne elementy w tym pomieszczeniu. Przejrzyj naszą ofertę i dowiedz się o ich stylach, materiałach, kształtach i wymiarach. Nasze produkty z tej kategorii zostały dobrane z myślą o małych oraz dużych rodzinach.

Stoły do kuchni — oferta AMDK

Odkąd mieszkania i domy są coraz bardziej wielofunkcyjne, stoły kuchenne odgrywają różne role podczas planowania przestrzeni. Od domowego biura, przez centrum do gier, imprez i spożywania codziennych posiłków — stoły kuchenne spełniają wiele ról.

Oferujemy stoły do kuchni, które mogą mieć szerokość aż do 315 centymetrów po rozłożeniu. Znajdziesz u nas modele o małych rozmiarach z czterema siedziskami dla małych rodzin oraz te przeznaczone do spotkań grupowych. Powierzchnie blatów oraz nóg mogą mieć dowolny kształt, rozmiar i styl.

Kwestie do rozważenia przed zakupem stołu do kuchni

Jeśli planujesz użytkować stół przy okazji wielu różnych uroczystości, chcesz, aby był elastyczny i mieścił różne ilości osób, wybierz rozkładany model. Będziesz mógł go szybko rozłożyć w razie potrzeby. W ofercie AMDK większość modeli oferuje taką możliwość. Obecnie możesz wybierać spośród 29 rozkładanych stołów.

Nie zapomnij również o estetycznej stronie stołu. Powinien on być wygodny i funkcjonalny, ale także ładny. Znajdź odpowiedni styl do kuchni. W naszej ofercie jest wiele wzorów i kolorów do wyboru.

Jeśli masz popularny dziś rustykalny wystrój, drewniane lub białe modele dobrze uzupełnią ten urok. Jeśli natomiast Twoje upodobania skierowane są bardziej w stylu designerskim — możesz obejrzeć model Corino X. Z kolei w celu stworzenia industrialnego klimatu, zastosować warto stół rozkładany Lena.

Pamiętaj, że kupując stół kuchenny, powinien on pasować do przestrzeni, nie tylko pod względem stylu i funkcji. Musi mieć także odpowiednie wymiary, aby gwarantował wystarczająco dużo miejsca do swobodnego siedzenia. Dlatego zmierz długość i szerokość kuchni. Wielkość dostępnej powierzchni pomoże Ci w pierwszej kolejności zawęzić wyszukiwania.

Jeśli kuchnia jest mała to zamiast prostokątnej, wąskiej konstrukcji, która najlepiej pasuje do większych jadalni, wybierz owalny kształt. Zaokrąglone krawędzie oznaczają, że zajmie on mniej miejsca. Sprawdź model Poli I S. Mniejsze modele są również dobrym rozwiązaniem, jeśli masz kuchnię połączoną z przestrzenią jadalni lub salonu.

Jeśli wybierzesz już stół do kuchni, kolejnym wyborem będą krzesła. Więcej o tych produktach dowiesz się tutaj (https://www.amdk.pl/73-krzesla-do-kuchni).