FILTR

Cena

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Szerokość:

od 
do 
  • DARMOWA DOSTAWA
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Czas realizacji do 14 dni roboczych
780,00 zł

Komody do salonu

W kategorii tej oferujemy meble do przechowywania przedmiotów — komody do salonu. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz pomysłami!

Funkcjonalne komody do salonu — oferta AMDK

Tradycyjna komoda to wolnostojący mebel zlokalizowany wzdłuż ściany. Konstrukcja często obejmuje zabudowane szafki u dołu oraz przeszkloną lub całkowicie otwartą górę. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać przestrzeń pionową. Najpopularniejszym projektem jest standardowy mebel mający od 2 do 8 szuflad w układzie pionowym lub poziomym. Inne popularne konstrukcje zawierają dwie szuflady u góry i dwie większe na dole. Dziś takie konstrukcje są nadal ponadczasowe. Jednak są one uzupełnione o dodatkowe, współczesne elementy. Spójrz na ciekawy projekt Salsa.

Dzięki niektórym projektom dostępnym w naszej ofercie komoda może służyć podwójnemu celowi. Zarówno do wspomnianego przechowywania przedmiotów, jak i wystawiania swoich ulubionych rzeczy. Przykładem może być model Falco (FKW1150). Całkowicie otwarta lub szklana półka u góry jest idealna do przechowywania przedmiotów, które chcesz trzymać w widocznym miejscu. Możesz wykorzystać tę przestrzeń na porcelanę, zdjęcia, małe drobiazgi, cenne kolekcje, czy też inne przedmioty, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie.

Komody do salonu z naszej oferty mają różne głębokości w zależności od zamierzonej funkcji. Niektóre oferują wyjątkowe, dodatkowe funkcje, jak na przykład wbudowane oświetlenie LED - projekt Venice.

Pomysły na komodę do salonu

Wybierając komodę, warto zastanowić się, jak będzie ona użytkowana. Pierwotnie był to mebel zaprojektowany, aby pomagać w przechowywania przedmiotów. Jednak patrząc holistycznie, wpływa także na lepszy wygląd i wrażenie o pomieszczeniu. Aby jak najlepiej zaprezentować ten mebel, upewnij się, że wykorzystane w nim kolory i materiały uzupełniają się z pozostałymi elementami wnętrza.

Nowoczesny styl możesz osiągnąć dzięki modelom z lustrzanymi elementami i białym połyskiem. Z kolei, aby uzyskać odrobinę rustykalnego uroku wybierz klasyczne meble dębowe. 

Czarno-biała komoda z lustrem, jak model Tablet II 140 może wyglądać zjawiskowo w minimalistycznym wnętrzu. Z kolei bogate wykończenie z orzecha lub wiśni najlepiej uzupełnia bardziej klasyczne, tradycyjne przestrzenie.

Objętość szafek i półek należy uwzględnić zgodnie z wielkością pomieszczenia. Spróbuj znaleźć równowagę między potrzebnym miejscem do przechowywania a dostępną przestrzenią. 

Po przemyśleniu wszystkich powyższych aspektów możesz rozpocząć zakupy w AMDK. Nasza oferta obejmuje wiele różnych kształtów, wykończeń, rozmiarów, stylów oraz kolorów. Możesz wybierać także spośród różnych konstrukcji. Oferujemy ponad 140 różnych modeli.