Komody do salonu

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
51 cm
200 cm
Wysokość Filtruj
51 cm
150 cm
Głębokość Filtruj
31 cm
48 cm
Promocja
Kategorie

Jest 141 produktów.

Komody do salonu

W kategorii tej oferujemy meble do przechowywania przedmiotów — komody do salonu. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz pomysłami!

Funkcjonalne komody do salonu — oferta AMDK

Tradycyjna komoda to wolnostojący mebel zlokalizowany wzdłuż ściany. Konstrukcja często obejmuje zabudowane szafki u dołu oraz przeszkloną lub całkowicie otwartą górę. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać przestrzeń pionową. Najpopularniejszym projektem jest standardowy mebel mający od 2 do 8 szuflad w układzie pionowym lub poziomym. Inne popularne konstrukcje zawierają dwie szuflady u góry i dwie większe na dole. Dziś takie konstrukcje są nadal ponadczasowe. Jednak są one uzupełnione o dodatkowe, współczesne elementy. Spójrz na ciekawy projekt Salsa.

Dzięki niektórym projektom dostępnym w naszej ofercie komoda może służyć podwójnemu celowi. Zarówno do wspomnianego przechowywania przedmiotów, jak i wystawiania swoich ulubionych rzeczy. Przykładem może być model Falco (FKW1150). Całkowicie otwarta lub szklana półka u góry jest idealna do przechowywania przedmiotów, które chcesz trzymać w widocznym miejscu. Możesz wykorzystać tę przestrzeń na porcelanę, zdjęcia, małe drobiazgi, cenne kolekcje, czy też inne przedmioty, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie.

Komody do salonu z naszej oferty mają różne głębokości w zależności od zamierzonej funkcji. Niektóre oferują wyjątkowe, dodatkowe funkcje, jak na przykład wbudowane oświetlenie LED - projekt Venice.

Pomysły na komodę do salonu

Wybierając komodę, warto zastanowić się, jak będzie ona użytkowana. Pierwotnie był to mebel zaprojektowany, aby pomagać w przechowywania przedmiotów. Jednak patrząc holistycznie, wpływa także na lepszy wygląd i wrażenie o pomieszczeniu. Aby jak najlepiej zaprezentować ten mebel, upewnij się, że wykorzystane w nim kolory i materiały uzupełniają się z pozostałymi elementami wnętrza.

Nowoczesny styl możesz osiągnąć dzięki modelom z lustrzanymi elementami i białym połyskiem. Z kolei, aby uzyskać odrobinę rustykalnego uroku wybierz klasyczne meble dębowe. 

Czarno-biała komoda z lustrem, jak model Tablet II 140 może wyglądać zjawiskowo w minimalistycznym wnętrzu. Z kolei bogate wykończenie z orzecha lub wiśni najlepiej uzupełnia bardziej klasyczne, tradycyjne przestrzenie.

Objętość szafek i półek należy uwzględnić zgodnie z wielkością pomieszczenia. Spróbuj znaleźć równowagę między potrzebnym miejscem do przechowywania a dostępną przestrzenią. 

Po przemyśleniu wszystkich powyższych aspektów możesz rozpocząć zakupy w AMDK. Nasza oferta obejmuje wiele różnych kształtów, wykończeń, rozmiarów, stylów oraz kolorów. Możesz wybierać także spośród różnych konstrukcji. Oferujemy ponad 140 różnych modeli.