Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Meblościanki młodzieżowe

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
221 cm
355 cm
Wysokość Filtruj
173 cm
212 cm
Głębokość Filtruj
31 cm
144 cm
Kategorie

Jest 36 produktów.

Modne i pojemne meblościanki młodzieżowe

Meblościanki do pokoju młodzieżowego to najlepsze wyposażenie pokoju każdego dziecka i nastolatka. Przemyślany układ pozwoli na optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni. Nie trzeba poświęcać czasu oraz inicjatywy na samodzielne dobieranie poszczególnych mebli. To spore ułatwienie dla osób, którym zależy na estetycznym wystroju pokoju dziecka.

Meblościanka młodzieżowa ma spójną stylistykę, dlatego prezentuje się wyjątkowo elegancko i schludnie. Jej niezaprzeczalnym atutem jest praktyczna pojemność, co może okazać się niezbędne dla starszych dzieci, które zgromadziły już sporą liczbę własnych przedmiotów. W ofercie naszego sklepu znajdują się meblościanki młodzieżowe zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci.

Meblościanki dziecięce mają uniwersalną kolorystykę, która może odpowiadać i chłopcom, i dziewczynkom. Zachęcamy, by wraz z dzieckiem wybrać najatrakcyjniejszy model mebli, kierując się zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością.

Jakie zalety ma meblościanka młodzieżowa?

Szeroki wybór meblościanek młodzieżowych daje możliwość dopasowania danej kolekcji do kubatury danego pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji dziecka. Zestaw wytrzymałych mebli wysokiej jakości może służyć nastolatkom przez wiele lat, na przykład do czasu wyjazdu na studia. W tym czasie meblościanka młodzieżowa zapewnia pociechom prywatność, oferując liczne szafki z drzwiczkami. Jednocześnie, na otwartych półkach i poprzez przeszklone witryny, pozwala eksponować przedmioty, z których dziecko jest szczególnie dumne. Mogą być to na przykład kolekcje figurek, dyplomy, medale albo puchary za osiągnięcia.

Duża liczba elementów służących do przechowywania sprzyja lepszej organizacji przedmiotów posiadanych przez dziecko. Przestronna szafa z wieszakiem i półkami łatwo pomieści wszystkie ubrania dziecka; w głębokich szufladach można umieścić bieliznę i skarpetki. Przybory szkolne, zabawki albo inne akcesoria związane z hobby dziecka zmieszczą się w zamykanych szafkach. Na otwartych półkach można ustawić książki, czasopisma oraz lektury szkolne. Dziecko może trzymać tam także swoje ulubione płyty muzyczne, filmy na DVD, albumy ze zdjęciami albo fotografie w ramkach.

Meblościanki do pokoju młodzieżowego – nasza oferta

Dostępne w sklepie AMDK meblościanki młodzieżowe występują w licznych, wieloelementowych kolekcjach dla chłopców i dziewczynek. Nowoczesne wzornictwo bazuje na prostych, geometrycznych formach, które zestawiono z modną, młodzieżową kolorystyką. Łączy ona uniwersalne odcienie bieli i szarości z radosnymi, energetyzującymi barwami, takimi kolor żółty, zielony, niebieski i pomarańczowy. W niektórych kolekcjach meblościanek dodane zostały okleiny z drewnianymi deseniami, na przykład dębu czy sosny. Nasze meblościanki do pokoju młodzieżowego charakteryzuje solidność i precyzja. Meble pokryto specjalną okleiną ABS, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy wyszczerbienia.

W zależności od metrażu pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb zagospodarowania pokoju dziecka do wyboru pozostają mniej lub bardziej rozbudowane meblościanki. Podstawowe modele zawierają szafę w połączeniu z regałami. Najwygodniejsze meblościanki młodzieżowe to jednak takie, które są jak najbardziej zróżnicowane, czyli częściowo mają otwarte półki, a po części także zamykane na drzwiczki szafki i pojemne szuflady. Najbardziej rozbudowane meblościanki do pokoju młodzieżowego w naszej ofercie występują w zestawie z innymi meblami, na przykład szafką RTV oraz ławą. Dzięki temu pociecha może mieć w pokoju telewizor, a na ławie na przykład grać w planszówki z przyjaciółmi.

Meblościanka młodzieżowa z biurkiem i łóżkiem

Popularne i wygodne rozwiązanie w pokoju dziecka to meblościanka młodzieżowa z biurkiem. Meble idealnie pasują do siebie pod względem stylu i koloru. Biurko z dużym blatem to niezbędne wyposażenie pokoju każdego ucznia. To właśnie przy nim dziecko może najwygodniej odrabiać lekcje, ale również rozwijać sobie hobby, na przykład rysować albo sklejać modele. Najlepiej wybrać model biurka, który zawiera szafki i szuflady do przechowywania przyborów szkolnych. Jeśli na biurku ma znajdować się komputer stacjonarny, praktyczne rozwiązanie stanowi model z wysuwaną, otwartą szufladą na klawiaturę. Meblościanki młodzieżowe z biurkiem występują w licznych wariantach. Dostępne są modele z klasycznym biurkiem przyściennym, ale również z biurkiem narożnikowym. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w mniejszych pokojach.

Ciekawą propozycję zakupu w naszym sklepie internetowym stanowi także meblościanka młodzieżowa z łóżkiem. Jednoosobowe łóżko w zestawie z meblościanką pozwala na dopasowanie materaca o dowolnej twardości, według preferencji dziecka. Pojemne szuflady umożliwiają wygodne przechowywanie drugiego kompletu pościeli i poduszek. Część łóżek ma także wbudowane półki, na których dziecko może trzymać na przykład swoje zabawki. Stylistyka łóżka zawsze jest idealnie spójna z designem meblościanki. Zastosowano taką samą kolorystykę oraz kształt, dzięki czemu pokój dziecka prezentuje się schludnie i nowocześnie.