Stoły rozkładane

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
61 cm
200 cm
Wysokość Filtruj
75 cm
80 cm
Głębokość Filtruj
71 cm
200 cm
Pomieszczenie
Kategorie

Jest 74 produktów.

Stoły rozkładane - praktyczny i efektowny mebel

Małe mieszkanie rządzi się swoimi własnymi prawami. Jeśli chcemy zjeść w nim posiłek wygodnie przy stole lub zaprosić większą liczbę znajomych, warto wyposażyć się w stół rozkładany. Stół, wbrew pozorom, jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia. To przy nim siadamy do posiłków, przy nim pijemy kawę, przy nim rozmawiamy. Rozkładany stół to odpowiedź na zwykłe potrzeby ludzi, którzy mieszkają w małych domach, małych mieszkaniach. Tam zwykle nie ma miejsca na standardowy stół, który pomieści od 6 do 12 osób. Znacznie lepszym wyborem, praktyczniejszym, a przy tym przemyślanym, jest stół rozkładany. Na szczęście, rynek jest naprawdę dobrze przygotowany na takie potrzeby i w różnych sklepach znajdziemy wiele fantastycznych propozycji stołów rozkładanych. Stół do salonu rozkładany to mebel praktyczny, funkcjonalny. Może stać tam, gdzie na co dzień potrzebujesz więcej przestrzeni, a podczas imprez, obiadów rodzinnych, może służyć jako pełnowymiarowy stół i pomieści każdego zaproszonego gościa.

Gdzie sprawdzi się stół rozkładany?

Tak naprawdę nie ma konkretnego przepisu czy rady, gdzie ma stanąć stół rozkładany. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wizji domu, mieszkania i znajdujących się w nim pomieszczeń. Stoły rozkładane bardzo często wybierane są do jadalni. Nie wszędzie te pomieszczenia są przestronne i mogą pochwalić się sporą powierzchnią. Wręcz przeciwnie - zazwyczaj są niewielkim skrawkiem przestrzeni pomiędzy kuchnią a salonem. Nic więc dziwnego, że mnóstwo osób chce urządzić tę przestrzeń bez przesady, a jednocześnie praktycznie. Stoły do jadalni rozkładane prezentują się niezwykle efektownie, designersko i oryginalnie. W naszej ofercie możesz znaleźć naprawdę ciekawe stoły, które dopasujesz do swojego wnętrza kolorem, wielkością oraz stylem. Jeśli preferujesz stoły drewniane, znajdziesz je u nas bez większego problemu. Oferujemy stoły w jasnych, jak i w ciemnych kolorach. Jednobarwne bądź kolorowe. Tańsze i droższe, tak, abyś mógł trafić ze swoim budżetem na to, czego szukasz.

Tradycyjnie prostokątny, a może okrągły?

Stoły rozkładane występują najczęściej w dwóch wersjach - prostokątnej bądź okrągłej. Obydwie prezentują się pięknie i są w stanie pomieścić po rozłożeniu sporą liczbę osób. Wybór kształtu blatu może być podyktowany preferencjami Twoimi, jak i możliwościami, na jakie pozwala Ci przestrzeń. Z pewnością w mniejszym salonie czy jadalni sprawdzi się lepiej stół okrągły, który po rozłożeniu stanie się owalny. Prostokątny stół sprawdzi się z kolei w nieco większych pomieszczeniach. Warto wiedzieć, że proste kąty znacznie lepiej sprawdzają się z stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Niezależnie od tego, co dokładnie Cię interesuje i na jaki stół rozkładany zwrócisz uwagę, koniecznie odwiedź nasz sklep z meblami online, aby wybrać dla siebie najodpowiedniejszy mebel! Decydując się na taki stół, zwróć uwagę na mechanizm rozkładania. To on będzie gwarancją tego, jak długo stół posłuży jako mebel rozkładany.