Szezlongi do salonu

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
74 cm
231 cm
Wysokość Filtruj
59 cm
98 cm
Głębokość Filtruj
88 cm
190 cm
Promocja
Kategorie

Jest 7 produktów.

Szezlong do salonu czy sypialni to wyjątkowy element wyposażenia. W XVII i XIX wieku korzystali z niego przedstawiciele arystokracji, jednak teraz to mebel dostępny dla wszystkich. Może kojarzyć się głównie ze stylem vintage. Jednak zapewniamy, że ma też nowoczesne oblicze. Każde z nich znajdziesz w sklepie internetowym AMDK! Sprawdź, jaki szezlong leżanka przemówi do Ciebie najbardziej!

Szezlong leżanka dla wypoczynku w nowym wymiarze

Szezlongi do sypialni czy salonu to bardzo ciekawe meble. Łączą one funkcje fotela i kanapy. Cechuje je wydłużone siedzisko, na którym wypoczniesz w pozycji półleżącej. Choć niektóre modele mają kształt bardziej zbliżony do wąskiej kanapy, czasami nawet z dwoma oparciami. Za wygodę szezlongów w dużej mierze odpowiadają materiały, takie jak sprężyna falista czy pianka PUR. Polecamy je wszystkim miłośnikom najwyższego komfortu. Zachęcamy również, aby zwrócić uwagę na szezlongi z funkcją spania, które na co dzień nie zajmują wiele miejsca.

Szezlong do salonu w wielu wydaniach

Ważna część naszej oferty to szezlongi nowoczesne o prostych liniach i oszczędnej formie. Mimo że nie są bogato zdobione, skutecznie przykuwają uwagę, stanowiąc niezwykle ciekawy dodatek do wnętrza. Cechuje je wyprofilowany kształt, który zachwyca pod względem wizualnym, ale także praktycznym. Do tej grupy nowoczesnych modeli zaliczają się też szezlongi z funkcją spania, które w razie potrzeby szybko zmienią się w miejsce snu, np. w razie wizyty gości. W niektórych modelach zamontowano nawet regulowane zagłówki, dlatego zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Z pewnością warto również zwrócić uwagę na szezlong do salonu w klasycznym wydaniu o nieco fantazyjnej formie oraz rozmaitych detalach. Wygięte nóżki, widoczne pikowanie oraz przeszycia prezentują się bardzo oryginalnie. Pasują one do wnętrz tradycyjnych oraz takich urządzonych w stylu vintage. Ponadto zarówno szezlongi nowoczesne, jak i klasyczne wykonano ze starannie dobranych materiałów, takich jak welur czy skóra naturalna.

Gdzie umieścić szezlong?

Tego typu mebel z pewnością idealnie dopełni wystrój salonu. Sprzyja chwili relaksu z książką w ręku lub krótkiej drzemce. Z powodzeniem zastąpi fotel. Zresztą podobną funkcję spełni w sypialni, tutaj jednak trzeba uwzględnić, że powinna mieć ona spory metraż. Ze względu na możliwość wyboru dowolnego koloru obicia, dopasowanie szezlongu do aktualnej aranżacji nie sprawi żadnego problemu. Podpowiadamy także, że modele na wysokich nóżkach prezentują się bardzo lekko, a przy tym ułatwiają sprzątanie. Z kolei niższe modele wspaniale wypadną w większych pokojach. Co ciekawe, szezlong leżanka to mebel często spotykany w gabinetach. Nierzadko trafiaj również do luksusowych hoteli czy klinik.

Nasze szezlongi do sypialni lub salonu wykonano z najwyższą starannością, dlatego na pewno posłużą przez długie lata. A w przypadku pytań, czy wątpliwości związanych z ich zakupem, zapraszamy do kontaktu. Specjaliście w AMDK odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktami.