Fotele do salonu

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
59 cm
130 cm
Wysokość Filtruj
72 cm
119 cm
Głębokość Filtruj
60 cm
102 cm
Promocja
Kategorie

Jest 21 produktów.

Fotele do salonu – najwyższy stopień relaksu

Fotele do salonu to meble wypoczynkowe. Ich konstrukcja zapewnia odpowiedni komfort podczas relaksu. W zależności od posiadanego wnętrza można dobrać odpowiedni rozmiar, fason i kolor obicia. Fotele do salonu są doskonałym pomysłem na urozmaicenie aranżacji wnętrza. Szczególnie jeżeli całość występuje w stonowanych odcieniach, wyraźny akcent kolorystyczny znacznie ożywi pomieszczenie.

Fotele do salonu typu Enzo są bardzo rozłożystymi meblami tapicerowanymi. Zajmują dużo miejsca, dlatego wymagają większych przestrzeni, aby nie sprawiać wrażenia natłoku mebli. Te fotele posiadają metalowe elementy a kolor obicia jest kwestią gustu i indywidualnego wyboru. Dużym udogodnieniem jest fakt, iż fotele do salonu można wybrać w dowolnej kolorystyce. W zasadzie wybiera się fason a później dopiero dobiera kolor tapicerki. Fotele do salonu mogą występować w kolorach współgrających z innymi meblami tapicerowanymi w pomieszczeniu lub stanowić dla nich kontrast. Wszystko zależy od efektu jaki chce się uzyskać.

Fotele do salonu – nowoczesność niejedno ma imię

Meble tapicerowane to ogrom możliwości. Fotele w salonie są ulubionym miejscem na chwile relaksu. To idealny mebel na wypoczynek z książką, filiżanką kawy lub ulubiona muzyką w słuchawkach. Do foteli można dostawić podnóżek, który zapewnia odpowiednie i komfortowe ułożenie nóg. W takiej pozycji z miękkim kocykiem można odprężyć ciało i umysł. Nowoczesne fotele w salonie mają różnorodne fasony. Są skonstruowane z nóżkami lub bez nich. Wszystko w zależności od rodzaju aranżacji wnętrza. W salonie można ustawić jeden obszerny fotel lub jeżeli przestronność wnętrza na to pozwala dwa fotele.

Fotele do salonu, czyli ponadczasowy klimat w nowym wydaniu

Fotel wielu kojarzy się z klimatem rodzinnym. Odwołuje się do wspomnień rodzinnych, gdy to senior rodu, dziadek spoczywał w wysłużonym fotelu w centrum pokoju dziennego. Fotele w salonie mają charakter ponadczasowy. Od wielu lat stanowią element wyposażenia tego wyjątkowego wnętrza. Często chcąc przywołać wspomnienia urządza się własne mieszkanie z sentymentalnym akcentem, który pozwoli przywołać miłe wspomnienia z przeszłości.

Stylowy, pikowany fotel Uszak jest elementem, który odnosi się do dawnych czasów. Choć osadzony we współczesnych realiach przywołuje ducha minionej epoki. Posiada stylowe, drewniane nóżki. Wysokie oparcie zapewnia odpowiedni wypoczynek. Konstrukcja fotela jest elegancją samą w sobie. Taki fotel idealnie odnajdzie się w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Będzie stanowić idealny element dekoracyjny i wypoczynkowy.

Ciekawym pomysłem na aranżacje wnętrza jest fotel Charme, który występuje w zestawieniu z wygodnym i miękkim pufem. Ten tapicerowany mebel doda wyjątkowego akcentu pomieszczeniu, w którym się znajduje. Poza aspektem funkcjonalnym spełnia tez funkcję dekoracyjną. Wzniesiony na stylowych, drewnianych nóżkach sprawia, że nie można się oprzeć jego pięknu. Wykonany z przytulnej, miękkiej tkaniny zapewni najwyższy stopień relaksu i odprężenia.

Wybór foteli do salonu jest kwestia indywidualną. Należy uwzględnić swój styl codziennego życia, poziom oczekiwań i możliwości aranżacyjne pomieszczenia. Fotele do salonu są nie tylko funkcjonalnymi meblami tapicerowanymi, ale tez znacznie upiększają wnętrze i nadają mu przyjaznego akcentu. Jeżeli przestrzeń innych pomieszczeń na to pozwala, fotele odnajdą się także w sypialni lub pokoju dziecięcym. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań.