Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Szafki nocne młodzieżowe

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
36 cm
53 cm
Wysokość Filtruj
35 cm
42 cm
Głębokość Filtruj
36 cm
42 cm
Kategorie

Jest 2 produktów.

Podczas wymiany mebli w pokoju dziecka na te poważniejsze i dostosowane do wieku, należy wziąć pod uwagę nie tylko kolorystykę i styl, ale również funkcjonalność. Umeblowanie tego pomieszczenia nie przysporzy wielu trudności, gdy wybierze się meble spośród bogatej oferty AMDK. Zobacz, czego brakuje w pokoju, który urządzasz, a następnie daj się zaprosić do świata mebli i mebelków, które zachwycą niejedno dziecko i nastolatka.

Jak umeblować pokój dla dziecka lub nastolatka, by był funkcjonalny?

Podział pokoju na strefę nocną i dzienną może bardzo korzystnie wpłynąć na sposób spędzania przez dziecko czasu, czyli pracy i relaksowania się. Dzięki wydzieleniu tych stref łatwiej osiągnąć młodemu człowiekowi pełny relaks w miejscu stworzonym do wypoczynku i pełne skupienie w kącie zaprojektowanym z myślą o pracy umysłowej i nauce. Kiedy organizuje się część sypialnianą, na myśl od razu przychodzi łóżko, ale razem z nim nieodłącznie powinna pojawić się szafka nocna do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Dlaczego? Ponieważ zawsze warto mieć gdzie odłożyć czytaną książkę, telefon, budzik czy paczkę chusteczek, gdy akurat łóżko służy bardziej do chorowania niż do nocnego wypoczynku.

Wybierając stolik nocny młodzieżowy należy mieć na uwadze również to, aby sprzyjał on wyobrażeniu młodej osoby o idealnym pomieszczeniu. Takim z uwzględnieniem ulubionych kolorów lub połączeń różnych barw, z efekciarskim umieszczeniem szuflad i półek względem siebie, z ultranowoczesnymi uchwytami lub w innej postaci nieszablonowego designu. Nastolatki to uwielbiają, i byłoby wspaniale, gdyby ich ulubioną przestrzenią był właśnie pokój marzeń.

Pokój dziecięcy i młodzieżowy – czy konieczny jest w nim stolik nocny?

Zarówno kilkulatki, jak i nastolatki mają swoje indywidualne przyzwyczajenia wiążące się z zasypianiem i wstawaniem z łóżka. Czytają do późna, przeglądają telefon, czy mają inne nawyki, które wiążą się z koniecznością trzymania zawsze przy sobie najczęściej używanych przedmiotów. Również rodzice dzieci, którzy przychodzą wieczorem poczytać im bajkę, przynieść śniadanie do łóżka lub lekarstwa i kompres na czas choroby, skorzystają na posiadaniu dobrego stolika nocnego w tym pokoju. Szafka nocna młodzieżowa może mieć rozmaite długości, wysokości, kolory, podział funkcyjny szuflad, półek i szafek, ale najważniejsze, aby można było coś w niej schować lub odłożyć na jej blacie. Oprócz tego, że szafki nocne do pokoju dziecka sprzyjają wieczornym aktywnościom, dodają też uroku każdej sypialni i akcentują wydzielenie tej strefy na miejsce do spania i odpoczynku.

Jakie szafki nocne młodzieżowe znajdują się w naszej ofercie?

Wśród produktów znajdujących się w ofercie AMDK można znaleźć stolik nocny do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego w różnych wersjach stylistycznych. To głównie meble będące częścią naszej kolorowej kolekcji, wybarwione na połączenie koloru białego z innymi, odważnymi barwami. Dzięki tej różnorodności kolorystycznej każde dziecko może mieć pokój urządzony w zgodzie z własnym stylem i preferencjami dotyczącymi koloru, a te u każdego dziecka są bardzo ważne. Można również wybrać szafki, które sprawdzą się również w wielu innych stylach pomieszczeń – nowoczesne, w stonowanym wzornictwie, w kolorach bieli i naturalnego drewna. Ich urok sprawia, że świetnie sprawdzą się również w studenckim mieszkaniu czy w małżeńskiej sypialni urządzonej w bardzo nowoczesny sposób. Szafka nocna do pokoju młodzieżowego wykonana w takim stylu będzie meblem doskonałym na lata – bo ponadczasowym i uniwersalnym. Takie meble świetnie sprawdzą się zarówno w bardzo kolorowych, wzorzystych wnętrzach, jak i tych minimalistycznych, w całości skoncentrowanych na współczesnym, oszczędnym wzornictwie.

Co oprócz szafki nocnej warto mieć w pokoju młodzieżowym?

Szafki nocne dla dzieci i młodzieży pochodzące z naszego asortymentu to wyroby, co do których jakości i wykończenia jesteśmy spokojni. Dlatego polecamy nie ograniczać się jedynie do szafki nocnej, lecz zwrócić uwagę również na pozostałe elementy kolekcji młodzieżowej i dziecięcej. Moduły w postaci szaf, szafek, komód i pozostałych mebli można dowolnie łączyć między sobą, tworząc zwariowane kompozycje kolorystyczne, lub wykorzystywać jako element zwracający uwagę na tle innych mebli – na przykład jednolicie białych. Poprzez spójne umeblowanie tego pomieszczenia z pewnością uda się uzyskać ciekawy efekt stylistyczny, a także osiągnąć jakość urządzenia wnętrza na najwyższym poziomie – taką, która po latach będzie wciąż zachwycać.

Wybierając nasz sklep AMDK w zakresie szafek i stolików nocnych, zyskujesz doskonale zaprojektowane meble, które świetne sprawdzą się jako element funkcjonalny, ale również dekoracyjny w pokoju Twojego dziecka. Zabierz nastolatka na zakupy do AMDK i pozwól mu wybrać najbardziej pasujący do jego charakteru design wnętrza! Tym sposobem pokój z pewnością będzie nieszablonowy i odpowiadający współczesnym trendom. Każdy nastolatek zasługuje na indywidualnie utworzoną przestrzeń, zgonie z upodobaniami. Warto mu to umożliwić i zdecydować się na dobrej jakości meble.