Zestawy mebli do kuchni

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
241 cm
260 cm
Kategorie

Jest 7 produktów.

Zestaw mebli do kuchni, który wybierzesz z oferty naszego sklepu, z pewnością spełni wymagania większości pomieszczeń. Spośród dostępnych u nas kolekcji wybierz tę, która wyróżnia się odpowiednim wykończeniem frontów, a także funkcjonalnością szafek i umebluj swoją wymarzoną, praktyczną kuchnię!

Zestaw meble kuchenne – praktyczne rozwiązanie do wielu wnętrz

Nowoczesne meble kuchenne powinny wyróżniać się wykonaniem z wysokiej jakości płyty meblowej, gwarantującej odpowiednią wytrzymałość na podwyższoną wilgotność, która często bywa udziałem pomieszczeń kuchennych, a także uszkodzenia mechaniczne i częste wycieranie. Takie właśnie są zestawy kuchenne dostępne w naszym asortymencie. Standardowe wymiary szafek dolnych pomagają dostosować je do urządzeń dużego AGD i wygodnie dysponować wolną przestrzenią blatu. Z kolei szafki wiszące w zestawach dają możliwość skomponowania dowolnej aranżacji z rozmieszczeniem nad blatami lub w innych miejscach kuchni – tak, aby tworzyły one razem z resztą mebli, zlewem i AGD spójną całość, umożliwiającą wygodne poruszanie się w kuchni.

Kuchnia zestaw – piękne fronty podnoszące jakość kuchni

Komplet mebli kuchennych, które u nas kupisz, powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i piękny. Dzięki temu uda się stworzyć stylowy aneks kuchenny, ale również kuchnię półotwartą, otwartą oraz zamkniętą – w zależności od rozkładu Twojego mieszkania. Poprzez staranne dobranie stylów frontów i ich uchwytów, możliwe jest zaaranżowanie bardzo efektownej kuchni, która może stać się niejako przedłużeniem Twojego eleganckiego salonu. Akrylowe fronty w odważnych kolorach wykończone na wysoki połysk w połączeniu ze wstawkami imitującymi naturalne drewno to bardzo ciekawe rozwiązanie, które wprowadza elementy nowoczesności i ponadczasowości w Twoim wnętrzu. Uniwersalne, jak i bardziej modernistyczne kolory zestawione z wysokiej jakości podłogami i ścianami w Twojej kuchni dadzą efekt, który z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym praktycznych, ale też po prostu pięknych rozwiązań!

Dlaczego warto postawić na gotowy zestaw szafek kuchennych?

Nasze zestawy gotowych mebli do kuchni mają charakter modułowy. Oznacza to, że wygodnie można umieścić pomiędzy szafkami piekarnik lub zmywarkę, czy zabudować w nich zlewozmywak. Możliwe jest również dowolne skonfigurowanie rozmieszczenia mebli – na przykład zawieszenia szafek wiszących po jednej stronie kuchni, a stojących po drugiej – pod oknami. Standardowe wymiary pasują do większości AGD i pozwalają wygodnie korzystać z mebli na co dzień, bez konieczności projektowania zabudowy kuchennej pod wymiar. Przez to zakup zestawów kuchennych jest korzystniejszy, bo tańszy i nie wymaga dodatkowego czasu na realizację zamówienia. Piękne i nowocześnie zaaranżowanie wnętrze kuchni można uzyskać, wykorzystując gotowe produkty pochodzące z naszego sklepu, wymagające jedynie montażu na miejscu. To rozwiązanie bardzo praktyczne i ponadczasowe – dające możliwość umeblowania kuchni w nowoczesnym stylu, bez dużych nakładów finansowych.