Zestawy mebli do łazienki

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Kategorie

Jest 3 produktów.

Jak umeblować łazienkę, aby stała się jeszcze bardziej funkcjonalna, a jej wystrój odpowiadał Twoim aranżacyjnym założeniom? Wykorzystać gotowe zestawy mebli łazienkowych z naszej oferty!

Zestaw mebli do łazienki – z czego się składa?

Komplet mebli do łazienki pozwala na stworzenie przyjemnego, pięknego kącika do codziennej pielęgnacji – z możliwością włożenia do szafek i szuflad swoich kosmetyków, przyborów toaletowych, ręczników i innych potrzebnych w łazience rzeczy. Dzięki tym meblom minimalizujesz ilość kosmetyków rozstawionych w różnych miejscach łazienki, a tym samym utrzymujesz ład w tym pomieszczeniu. Zestaw mebli do łazienki dostępny w naszym sklepie to przede wszystkim uniwersalna szafka umywalkowa, którą można zamontować pod nowoczesną umywalką prostokątną, bardzo popularną we współczesnych aranżacjach wnętrz. W skład każdego zestawu wchodzą też dwie wąskie kolumny szafek wiszących, które można z łatwością zamontować we wnęce łazienkowej lub na wolnej ścianie. Wisienką na torcie jest centralna wąska szafka na drobne kosmetyki z frontem lustrzanym, dzięki której nie musisz dokupywać osobnego lustra do łazienki, a zyskujesz dodatkową przestrzeń na przechowywanie.

Meble łazienkowe zestaw – wybierz najbardziej pasujący

Piękny komplet mebli łazienkowych sprawi, że łazienka stanie się bardziej przytulna i funkcjonalna. Oprócz oczywistych urządzeń sanitarnych muszą się w niej znaleźć podstawowe meble, co pozwoli na utrzymywanie w łazience porządku, ułatwi sprzątanie i stworzy w niej klimat sprzyjający wypoczynkowi w wannie. Uniwersalne meble łazienkowe wykonane z płyty odpornej na działanie wilgotności charakterystycznej dla tego pomieszczenia, mają gładkie fronty bez uchwytów, tworzące minimalistyczny, schludny wystrój. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, z frontami na wysoki połysk, które świetnie komponują się z resztą wystroju łazienki – matowymi lub błyszczącymi płytkami na podłodze i ścianach, czy idealnie wypolerowanymi sanitariatami. Wybierając nasze komplety mebli łazienkowych, dbasz o spójność i modernistyczny, jednolity wygląd swojej łazienki, doskonale pasujący do jej klimatu.

Dla wzbogacenia aranżacji, do mebli tych warto dopasować dodatki takie jak rośliny doniczkowe, puszyste ręczniki, ciekawe dekoracje ścienne lub barwne dekory na płytkach. Dzięki temu uda się stworzyć piękne wnętrze sprzyjające wypoczynkowi podczas długich, gorących kąpieli czy orzeźwiających pryszniców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zestawów meblowych – dzięki nim umeblujesz łazienkę tanio i gustownie!