Materace do sypialni

Kategorie

Jest 26 produktów.

Materace do sypialni

W AMDK masz do wyboru różne materace do sypialni. Niezależnie od tego, który rodzaj wybierzesz — każdy z nich jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę użytkowników. Musisz jedynie znaleźć ten, który będzie pasował do Twojego ciała. Po znalezieniu idealnego dopasowania możesz spokojnie spać.

Materace do sypialni z oferty AMDK

Oferujemy materace: sprężynowo-piankowe, piankowe, lateksowe oraz na drewnianym stelażu. Znajdziesz u nas także kombinację kilku rodzajów. Możesz na przykład zakupić materac sprężynowo-kokosowo-lateksowy na stelażu do sypialni Hela Lux.

Oprócz różnych rodzajów w naszej ofercie znajdziesz urozmaicenie pod względem poziomach twardości.  W ofercie AMKD dostępnych jest także kilka wymiarów. Ich wybór ostatecznie zależy od osobistych preferencji oraz wymiarów łóżka. Najmniejsze o wymiarach około 70x200 centymetrów są świetną opcją dla dzieci. Nieco większy rozmiar jest odpowiedni dla osób, które sypiają samodzielnie i tych, które mają ciasne sypialnie. Dla par najpopularniejszym rozmiarem jest 160x200 centymetrów.

Materace do sypialni - stwórz dzięki nim idealne miejsce na wypoczynek

Wybierając materac musisz wziąć pod uwagę następujące, najważniejsze czynniki: rodzaj, poziom twardości oraz rozmiar. Każdy rodzaj ma swoje indywidualne zalety. Kluczem do uzyskania najlepszego dopasowania do własnego ciała jest poznanie ich.

• Materace piankowe od dawna są jedną z najpopularniejszych opcji dla łóżek określanych jako queen size, czyli popularnie nazywanych małżeńskimi. Zapewniają minimalne przenoszenie ruchu. Co z kolei poprawia jakość snu obojga osób.

• Sprawdzają się one dobrze również w przypadku osób, które cierpią na problemy z plecami. Pianka idealnie dopasowuje się do ciała, zapewnia spersonalizowany komfort. Co więcej, materace te mają tendencję do zatrzymywania ciepła. Jeśli zatem wolisz chłód podczas snu lepiej wybrać inny rodzaj. Materace te są zazwyczaj najbardziej ekonomiczną opcją dla osób z ograniczonym budżetem.

• Z kolei materace sprężynowe mają lepszy przepływ powietrza. Zapewniają doskonałe wsparcie, rozkładając masę ciała równomiernie. W ofercie AMDK możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami sprężyn. • Materace lateksowe również są popularne ze względu na ich trwałość i wygodę. Lateks dobrze dopasowuje się do ciała. Jedną z ich największych zalet jest również naturalność.

Szukasz więcej inspiracji? Przejrzyj naszego bloga (https://www.amdk.pl/blog), aby uzyskać więcej informacji o stelażach do sypialni oraz materacach.