Materac Presto

(0)
 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka
Wysyłka w ciągu 10-15 dni + czas dostawy
372,00 zł
Wybór rozmiaru materaca
Ilość

Przedmiotem oferty jest materac dwustronny bonellowy Presto. Zbudowany jest na bazie wysokiej jakości sprężyny typu bonell, której główną zaletą jest elastyczność powierzchniowa sprawiająca, że materac nadaje się dla osób w dużym przedziale wagowym. Przy połaczeniu jej z bardzo dobrej jakości pianką poliuretanową o podwyższonej wytrzymałości otrzymujemy bardzo dobry uniwersalny materac.

Materac dwustronny, sprężynowo-piankowo-kokosowy o dwóch stronach twardości : twardej i średnio twardej.


Wkład: Sprężyna- Bonell obłożona z jednej strony płytą kokosową o grubości 1,5 cm, a drugiej strony pianką o grubości 2 cm .


Pokrowiec: LATO/ZIMA - nadajacy się do prania


Wysokość: ok. 17 cm


Dostępne rozmiary: 80/200, 90/200, 100/200, 120/200 (H5),  140/200, 160/200, 180/200, 200/200 (H3)

 

 

 

Opis materaca:

 
 •  Materac hypoalergiczny
  Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.
 
 • Pranie
  Pokrowiec do prania w temperaturze 40 st.C
 
 • Materac średnio twardy
  Materac o uniwersalnej, średniej twardości.
 
 • Owcza wełna
  Materac jednostronnie otoczony owczą wełna która doskonale wchłania pot oraz utrzymuje stałą temperaturę ciała. Strona z owczą wełna polecana na chłodne zimowe noce.
 
 • Bawełna
  Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację. Strona letnia materaca została otoczona 100% naturalną bawełna. Bawełna zapewnia odpowiednią wentylację ciała w ciepłe letnie noce.
 
 • Pokrowiec pikowany
  Pokrowiec w zestawie. Zamek pokrowca wszyty jest w kształcie litery L co znacznie ułatwia jego zdejmowanie w celu wyprania (40 stopni C). Gramatura pokrowca wynosi od 350-400 gr/m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia ze jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.
 
 • Ocieplina (owata)
  Włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca.
 
 • Materac dwustronny
  Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.
 
 • Sprężyny typu bonell
  Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,4 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest znacznie odporniejszy na odkształcenia niż materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu. Wysokość wkładu 11 cm, gęstość sprężyn 112 szt./m2.
 
 • Mata kokosowa
  Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.
 
 • Materac twardy
  Materac o dużej twardości, przeznaczony dla osób preferujących sztywne materace.

 

Dane techniczne

Wysokość
17 cm
Rozmiar materaca
80 x 200 cm
90 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
200 x 200 cm
Rodzaj
materace antyalergiczne
materace bonellowe
Typ
dwustronne
Twardość
H3 - średnio twarde / twarde
H5 - bardzo twardy

Zobacz także

Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0