Szafa do przedpokoju - ubraniowa - szafy do zabudowy typu komandor na ubrania

FILTR

Cena

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Szafa do przedpokoju biała – pomysł na aranżację wnętrza

Szafy narożne do przedpokoju stanowią funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Duże i pakowne białe szafy do przedpokoju pozwalają na umieszczenie w nich nie tylko elementów garderoby i obuwia. Jest to doskonała lokalizacja aby pochować deskę do prasowania, parasole oraz inne akcesoria domowe.

Szafy narożne do przedpokoju – wszystko w zasięgu ręki

O przydatności szafy w przedpokoju nikogo przekonywać nie trzeba. Biała szafa do przedpokoju jest miejscem, które łączy w sobie właściwości garderoby oraz schowka. Za drzwiami szafy chowamy wszystko to, co jest w codziennym użytku ale nieestetycznie jest trzymać te wszystkie przedmioty na wierzchu. Szafy narożne do przedpokoju pozwalają na zachowanie określonego porządku. Potrafią pomieścić kurtki, płaszcze, obuwie, torebki, plecaczki oraz wiele innych elementów, które ubieramy na co dzień. Wyobraźmy sobie jaki panowałby nieład, gdyby tak te wszystkie akcesoria zajmowały kąty mieszkania. Ile czasu zajęłoby poszukanie tego, co akurat jest potrzebne? Posiadanie wszystkiego pod ręką ale z zachowaniem odpowiedniego porządku skraca czas poszukiwań i pozwala na utrzymanie przedmiotów codziennego użytku w odpowiednim stanie. Specjalne pojemniki lub kartoniki na buty sprawiają, ze nie one się nie niszczą. Natomiast pokrowce na garnitury czy płaszcze zabezpieczają przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Jest to pożyteczna funkcja szczególnie w sezonie letnim, gdy zimowa odzież cierpliwie czeka aż nadejdzie jej czas. Szafy narożne do przedpokoju posiadają też półki na czapki, szaliki, rękawiczki lub inne elementy garderoby.

Białe szafy do przedpokoju – drzwi przesuwne czy uchylne?

Wybierając szafę do przedpokoju trzeba mieć na uwadze wielkość przestrzeni jaką mamy do zagospodarowania oraz indywidualne potrzeby. Można wybrać narożne szafy do przedpokoju, które doskonale sprawdzą się w małych przestrzeniach. Dzięki swojej charakterystycznej budowie, wizualnie nie nadają wrażenia przytłoczenia przedpokoju. Tradycyjne szafy mogą mieć drzwi przesuwne lub uchylne. Białe szafy do przedpokoju, które mają drzwi przesuwne pasują bardziej do wnętrz nowoczesnych oraz do małych przestrzeni. Wówczas przesuwanie drzwi nie zajmuje dodatkowego miejsca. Ponadto otwieranie drzwi w niektórych przedpokojach jest czasami po prostu niemożliwe. Nowoczesne białe szafy do przedpokoju doskonale współgrają z lustrem, które zajmują większą część drzwi. Lustro pozwala optycznie powiększyć daną przestrzeń. Wnętrza klasyczne lub w stylu rustykalnym lepiej będą się komponować z tradycyjnie otwieranymi drzwiami. Ponieważ, zarówno biała szafa do przedpokoju, jak i szafy narożne do przedpokoju, występują w różnych wymiarach, można idealnie dobrać taką, jaka będzie skrojona na miarę indywidualnych potrzeb.

Czym szafa bogata, czyli jak biała szafa do przedpokoju może stać się małym magazynem?

Białe szafy do przedpokoju zyskują niekiedy mano schowka, ponieważ można w nich pomieścić drobne sprzęty i akcesoria domowe. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na posiadanie wszystkiego w zasięgu ręki, ale poza wzrokiem. Można w nich umieścić deskę do prasowania, żelazko, mopa, odkurzacz i wiele innych sprzętów. Pozwala to na zachowanie odpowiedniego porządku. Zapewne każdy zna to uczucie, że miota się po domu w poszukiwaniu czegoś, co powinno w nim być, tylko nie wiadomo gdzie zostało schowane. Biała szafa do przedpokoju zapobiega takim sytuacjom, gdyż staje się organizatorem życia codziennego i wszystkie niezbędne rzeczy i przybory chowa w swoim wnętrzu. Szczególnie dzieci lubią rzucać różne przedmioty po kątach a potem zachodzą w głowę, gdzie one się znajdują. Szafa do przedpokoju biała pomieści z pewnością ich wrotki, rolki, hulajnogi, kaski i inne ważne przedmioty, które są im niezbędne każdego dnia.

Szafy do przedpokoju mogą występować w różnorodnych odsłonach kolorystycznych. Wszystko zależy od aranżacji wnętrz i indywidualnego gustu mieszkańców. Warto mieć na uwadze, iż moda na kolory mebli często się zmiana, dlatego zachowawczym zachowaniem będzie wybór stonowanych kolorów. Biel jest na tyle bezpieczna, iż na nią moda nigdy nie przemija. Jest to kolor uniwersalny, który dopasuje się do każdego rodzaju pomieszczenia i jego stylizacji. Szafa do przedpokoju biała będzie więc wyborem, który będzie aktualny na całe lata. Dzięki solidnemu wykonaniu i tworzywom wysokiej jakości, staje się meblem długotrwałym. Nawet codzienne i intensywne użytkowanie szafy nie wpłynie na jej pierwotny wygląd. Biała szafa do przedpokoju z lustrem pozwala na odpowiednie przygotowanie swojego wizerunku do wyjścia z domu.

Szafa do przedpokoju biała jest meblem, który łatwo utrzymać w czystości. Biel jest kolorem, który optycznie powiększa wnętrze. Jest to też kolor ponadczasowy. Jeżeli jest dodatkowe miejsce w korytarzu,w którym znajduje się szafa do przedpokoju biała, można jeszcze umieścić siedzisko. Ten meblem ułatwia zakładanie obuwia i ściąganie go oraz stanowi doskonały sposób na dekorację wnętrza.