Szafa do przedpokoju - ubraniowa - szafy do zabudowy typu komandor na ubrania

FILTR

Cena

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Przedpokój lub korytarz bywają też nazywane „ciągiem komunikacyjnym”. To nazewnictwo w dobitny sposób sugeruje, że nie należy traktować tej części domu po macoszemu, a wręcz odwrotnie – zaplanować jej umeblowanie z położeniem szczególnego nacisku na idealnie dopasowane pod względem funkcji i stylu meble. Szafa w przedpokoju to nie tylko mebel, który ma mieścić ubrania wierzchnie, buty i wiele innych drobiazgów z całego domu. To także pierwszy mebel, który ogląda każdy zaproszony gość, więc powinien robić doskonałe pierwsze wrażenie! Jakie szafy do przedpokoju najchętniej wybierają inwestorzy i dlaczego?

Duże przesuwne szafy do przedpokoju – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Długie, ale za to wąskie przedpokoje mogą sprawiać pewną trudność aranżacyjną, dlatego idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie duża szafa przesuwna dwudrzwiowa lub trzydrzwiowa. W jej wnętrzu można swobodnie rozplanować rozmieszczenie garderoby domowników, nie tylko wierzchniej, a fronty niemal zlewają się ze ścianą, przez co wnętrze przedpokoju nie przytłacza i sprawia bardzo schludne wrażenie. Taka szafa w przedpokoju może występować w wersji z lustrem lub bez lustra. Warto pamiętać, że nawet wąska tafla lustra wstawiona w część frontową powiększa optycznie przestrzeń i pozwala odbijać światło, przez co korytarz staje się naprawdę wygodny w użytkowaniu, a kryje w sobie dużą część ubrań, na które brak miejsca w innych pomieszczeniach.

Oferujemy bardzo przestronne szafy, szerokie i wąskie, które mieszczą się doskonale w standardowych wnękach i gwarantują swobodę użytkowania nawet w bardzo ciasnych korytarzach – dzięki drzwiom przesuwnym. Lekkie, jasne fronty ze wstawkami lustrzanymi dodają wnętrzu nowoczesnego charakteru, a przy okazji zastępują klasyczne wiszące lustra.

Nowoczesne szafy do przedpokoju – z ciekawymi funkcjami

W wielu domach niezbędne jest wykorzystanie przestrzeni ciągu komunikacyjnego, aby zaaranżować tam pokaźnych rozmiarów garderobę. Idealnie sprawdzają się wówczas szafy do przedpokoju, które oprócz drzwi przesuwnych lub otwieranych skrzydłowo mają także sporych rozmiarów szuflady oraz regały. Efektowne fronty takich mebli pozwalają stworzyć z przedpokoju bardzo klimatyczne, ciepłe wnętrze, które przy okazji będzie spełniało czysto praktyczną funkcję. Jednym z ciekawszych udogodnień w szafach do przedpokoju jest oświetlenie LED, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szafy. Znacząco ułatwia to korzystanie z ich wnętrza w ciasnych i słabo doświetlonych przestrzeniach, a dodatkowo nadaje im bardzo współczesnego, awangardowego charakteru.

Korzystając z naszej oferty szybko zauważą Państwo, że nie proponujemy nudnych, powtarzających się wszędzie rozwiązań. W naszym asortymencie znajdują się szafy o różnych szerokościach, posiadające zarówno półki, jak i szuflady, dobrej jakości oświetlenie, z frontami w lekkich, subtelnych kolorach, idealnie pasujących do współczesnych wnętrz.

Szafa z siedziskiem jako sposób na małe, funkcjonalne wnętrze

Coraz więcej osób decyduje się na kupno szafy z siedziskiem, szczególnie gdy ich korytarz nie daje możliwości ustawienia w pobliżu osobnej ławki, na której można wygodnie usiąść, aby zmienić obuwie. Siedzisko znajdujące się tuż obok szafy garderobianej i pod wieszakami, zwykle samo spełnia funkcję szuflady lub szafki na obuwie, co pozwala łączyć dwie bardzo istotne funkcje tego mebla. Wąskie nowoczesne garderoby to idealna propozycja do przedpokojów w bloku, które charakteryzują się zwykle bardzo ograniczoną przestrzenią, a co za tym idzie – możliwościami aranżacyjnymi. Pozwalają przy tym utrzymać porządek oraz uzyskać bardzo funkcjonalny przedpokój niewielkim kosztem i nakładem pracy – bo wystarczy do tego tylko jeden mebel.

Nie tylko wąskie garderoby, lecz również klasyczne szafy o mniejszej szerokości niż standardowe modele wnękowe, mogą pomóc Państwu zorganizować przestrzeń i zadbać o wyjątkowy design mieszkania. Takie szafki do przedpokoju to jedna z naszych ciekawszych propozycji!

Wyjątkowe szafy i szafki do przedpokoju w stylu nowoczesnym – tylko u nas

Zarówno mniejsze, jak i większe potrzeby gospodarzy zostaną zaspokojone, jeśli chodzi o szafki do przedpokoju, tak, aby zagospodarować każdy centymetr dostępnej przestrzeni nie sprawiając kłopotu podczas codziennego użytkowania szaf i szafek w przedpokoju. Korytarz to miejsce, w którym spędzamy niewiele czasu w ciągu dnia, ale za to korzystamy z niego codziennie po wielokroć. To dlatego rozsądne urządzenie go z meblami pochodzącymi z naszych kolekcji może dać wiele satysfakcji z użytkowania na co dzień.

Oferujemy meble w stylu nowoczesnym, w stonowanych barwach – najchętniej wybieranych przez osoby urządzające swoje wymarzone wnętrza. Dzięki nim uda się uzyskać efekt schludnego, jasnego wnętrza o wielu cechach użytkowych, które będzie stanowiło wspaniałą wizytówkę dla domu, widoczną dla każdego, kto ma okazję w nim gościć. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych mebli do przedpokoju – z pewnością uda się wybrać egzemplarz, który idealnie spełni Państwa oczekiwania!