Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Materac Alabama

(0)
 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka
Wysyłka w ciągu 10-15 dni + czas dostawy
778,00 zł
Wybór rozmiaru materaca
Ilość

Przedmiotem oferty jest materac Alabama. Jest materacem należącym do grupy  materacy multipocket. Multipocket jest typem materaca kieszeniowego w którym umieściliśmy aż 508 osobnych sprężyn, upakowanych w osobnych kieszonkach wykonanych z bardzo mocnej i elastycznej tkaniny. Sprężyna multipocket jest obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem na rynku. Użycie tak dużej ilości sprężyn powoduje zmaksymalizowanie elastyczności punktowej materaca, co sprawia, że ugina się on jedynie w miejscach uciskanych, a ucisk danych punktów materaca jest niezależny od siebie. Daje to pierwszorzędny komfort snu oraz nie odczuwanie ruchów współmałżonka.
Materac Alabama wykonany jest z jednej strony pianką wysokoelastyczną, która charakteryzuje się wyjątkową sprężystością, elastycznością i odbojnością oraz przewiewnością. 

 

 

Materac dwustronny, średnio twardy sprężynowo-piankowy


Wkład: Sprężyna- Pocket- 7 stref twardość, obłożona z jednej strony pianką termoelastyczną visco - 3cm a drugiej strony Pianką wysokoelastyczną - 3cm


Pokrowiec: LATO/ZIMA - nadający się do prania


Wysokość: ok. 20 cm


Dostępne rozmiary : 80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 200/200.

 

 

 

Opis materaca:

 
 • Materac dwustronny
  Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.
 
 • Ocieplina (owata)
  Włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca.
 
 • Pokrowiec pikowany
  Pokrowiec w zestawie. Zamek pokrowca wszyty jest w kształcie litery L co znacznie ułatwia jego zdejmowanie w celu wyprania (40 stopni C). Gramatura pokrowca wynosi od 350-400 gr/m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia ze jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.
 
 • Materac hypoalergiczny
  Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.
 
 • Sprężyny Multipoket
  Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.
 
 • 7 stref twardości
  System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.
 
 • Bawełna
  Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację. Strona letnia materaca została otoczona 100% naturalną bawełna. Bawełna zapewnia odpowiednią wentylację ciała w ciepłe letnie noce.
 
 • Owcza wełna
  Materac jednostronnie otoczony owczą wełna która doskonale wchłania pot oraz utrzymuje stałą temperaturę ciała. Strona z owczą wełna polecana na chłodne zimowe noce.
 
 • Materac średnio twardy
  Materac o uniwersalnej, średniej twardości.
 
 • Pranie
  Pokrowiec do prania w temperaturze 40 st.C
 
 • Pianka wysokoelastyczna

  Pianka charakteryzuje się wyjątkową sprężystością, elastycznością i odbojnością oraz przewiewnością. 

 
 • Pianka termoelastyczna Visco

  Pianka odpowiada za idealne dopasowanie się do kształtu ciała, podpierając je równomiernie w każdym miejscu. Jest to połączenie komfortu ze zdrowym wypoczynkiem. Taka zdolność pianki Visco eliminuje miejscowe uciski na ciało użytkownika, zapewniając właściwe krążenie krwi, zwiększa podparcie miejsc trudniej dostępnych tj. część lędźwiowa kręgosłupa, co wpływa na wyeliminowanie niektórych dolegliwości tej części kręgosłupa. Termoelastyczność polega na zwiększaniu się elastyczności pianki pod wpływem temperatury ciała użytkownika.

 

Dane techniczne

Wysokość
20 cm
Rozmiar materaca
80 x 200 cm
90 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
200 x 200 cm
Rodzaj
materace kieszeniowe
materace antyalergiczne
materace termoplastyczne
Typ
dwustronne
Twardość
H4 - twarde

Zobacz także

Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0