Materace kieszeniowe 140x200

Kategorie

Jest 13 produktów.

Materac kieszeniowy 140x200

Materace kieszeniowe 140x200 ze sklepu AMDK to sprawdzone przez pokolenia, ale unowocześnione wersje modeli sprężynowych. Są elastyczne i wytrzymałe, a ponadto uniwersalne. Mogą służyć osobom w każdym wieku i o różnej wadze. 140 cm to szerokość, która zapewni maksymalną wygodę jednej osobie, ale jest również wystarczająca dla par. Zdrowy i komfortowy sen jest jednym z warunków dobrego samopoczucia, dlatego wybierz materac kieszeniowy 140x200 i ciesz się spokojnymi nocami!

Wygodne i uniwersalne materace kieszeniowe 140x200

Materac kieszeniowy 140 x 200 to produkt wzorowany na modelach starszego typu. Dzięki udoskonaleniom jest jednak bardziej funkcjonalny i wygodny. Wewnątrz znajdują się sprężyny, ale każda z nich umieszczona jest w osobnej przegródce - kieszeni, skąd nazwa materaca. Materac kieszeniowy ma wiele zalet. Po pierwsze oddzielenie sprężyn sprawia, że nie ocierają się o siebie i nie powodują nieprzyjemnych dźwięków podczas zmian pozycji. Śpiąc na materacu kieszeniowym ze sklepu AMDK meble, nie obudzisz się słysząc skrzypienie.

Ponadto zastosowanie kieszonek pozwala zmieścić więcej sprężyn, co przekłada się na elastyczność i pracę materaca. Może on wytrzymać większy ciężar, nie odkształca się i nie zapada. Nowa technologia multipocket sprawia, że w materacu kieszeniowym da się zmieścić nawet 10 razy więcej sprężyn, niż było to możliwe w starszych modelach. Przekłada się to na stworzenie kilku stref twardości, które doskonale podpierają kręgosłup.

Materac kieszeniowy 140 x 200 - różne strefy twardości dla lepszego komfortu

Materac kieszeniowy 140x200 jest bardzo wygodny. Jest skonstruowany tak, że jego powierzchnia ma kilka stref twardości, by odpowiednio podpierać kręgosłup i ciało. Na wysokości głowy materac jest bardziej miękki, natomiast tułów i nogi potrzebujące lepszego podparcia spoczywają na nieco twardszej powierzchni. Dzięki temu Twój kręgosłup znajduje się zawsze w zdrowej i bezpiecznej pozycji, a mięśnie mogą się przyjemnie rozluźnić. Podczas zmian pozycji materac pracuje, co zapobiega wybudzaniu się ze snu.

Ponadto materac kieszeniowy ma wewnątrz wkładkę kokosową, a także z pianki lateksowej, termoelastycznej czy wysoko elastycznej. Zazwyczaj jedna strona ma inny poziom twardości niż druga, dzięki czemu można dopasować materac do swoich preferencji. Spanie na macie kokosowej zalecane przy problemach z kręgosłupem i dla osób, które ważą więcej. Materac z warstwą pianki dostosowuje się do ciała i jest bardzo wygodny. Wkładki z innych materiałów sprawiają, że materac kieszeniowy 140 x 200 jest przyjazny alergikom - nie wchłania kurzu. Ponadto dobrze odprowadza wilgoć, co zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i alergenów szkodliwych dla zdrowia.

Dla kogo materac kieszeniowy 140x200?

Materac kieszeniowy 140 x 200 to świetna opcja zarówno dla jednej jak i dla dwóch osób. Sprawdzi się dla dziecka, nastolatka, a także dorosłej osoby. Może z niego korzystać każdy także niezależnie od wagi. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny i często używany nie tylko w mieszkaniach i domach osób prywatnych, ale też apartamentach czy lokalach na wynajem.

Materace kieszeniowe mają także wyjątkowo długą żywotność - wypełnienie ze specjalnego hartowanego drutu wytrzymuje duży nacisk, mata kokosowa wzmacnia konstrukcję, a zdejmowany pokrowiec umożliwia pranie i utrzymanie materaca w czystości. Wszystko to sprawia, że produkt wytrzymuje naprawdę długą i intensywną eksploatację, więc koszty jego używania są niewielkie. W AMDK meble znajdziesz materace kieszeniowe 140x200 najwyższej jakości, które zapewnią Ci komfort snu na długi czas.